BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Perfekcionizmas.

2011-01-13 | Aš esu tai, Kasdieniška

Šiuo metu mane graužia mintis, kad turėčiau eiti miegoti. Prieš tai susitepti plaukus putom, juos išsidžiovinti, išsišukuoti, susirankioti krūvą kremų išsitepti veidą, kojas, rankas, pasipukšti patalus savo vyriškais kvepalais (ne, aš nesu vargšė nusivylus vyrais ir meile, bet jie man labai skaniai kvepia ir man šitaip miegoti gera), susidėti daiktus rytojui, nes kitaip pavėluosiu į egzaminą.

Dar man reikėtų pradėti rimčiau mokytis, nes patikusį egzaminą pakartok situacija manęs visai nedžiugina. Labai nedžiugina ir nežmoniški informacijos kiekiai. Tam, kad ištempti iki 5 aš ir daugumos kitų tiksliųjų mokslų studentai mokosi maždaug tiek, kiek bet kur kitur mokydamąsi gaučiau stipendiją. Norint gauti aukštesnius įvertinimus reikėtų negyventi, o tik mokytis. Man gyventi šiaip visai patinka.

Esmė tame, kad aš jums garantuoju, jog iš kursinio bei bakalaurinio turėčiau gaut gerus pažymius, nes esu labai kruopšti ir nekvaila. Tiesiog visiškai nemoku kalti, o suvokti tiek medžiagos per tokį trumpą laiką labai sunku, net abejoju, ar išvis įmanoma.

Daugeliui aš atrodau siaubinga lengvabūdė, nes aš niekad nesinervinu ir nesiterikuoju, o verkiu dėl idiotiškiausių, bet visai nerimtų priežasčių. Paskutinį kartą apsiašarojau prieš pusvalandį, kai skaičiau apie tai, kaip kaimynai valė kiemą nuo sniego. Man pasirodė, kad žmonių bendrumas būtent šiandien yra labai simboliškas. Ir svarbus. Tikėtina, kad ašaras paskatino nuovargis, bet aš nuoširdžiai manau, kad vienybė labai gražu.

Esu tokia rami vien dėl to, kad aš planuoju smulkmenas. Susirašau į darbo knygą viską - nuo rimtų susitikimų iki to, kam turiu atrašyti laiškus. Vakare susiplanuoju, ką rengtis, suikraunu rankinę visad ta pačia tvarka, pasikraunu telefoną, prieš užmiegant net pagalvoju, kokiu keliu eisiu į universitetą ir ar pakeliui sustosiu nusipirkti kavos. Kartais net nusprendžiu, kokią kavą pirksiu.

Gyvenime dažnai nutinka netikėtų dalykų, o kai ko susiplanuoti neįmanoma, todėl griežtas perfekcionizmas kasdienybėje leidžia skirti visas jėgas svarbesniems darbams, į kuriuos kartais neišvengiamai įslenka vėlavimo chaosas ar kitoks kūrybinis jovalas. O šitokia netvarka yra smagi.

Labanakt, brangieji.

Ramybės kasdienybėje ir kūrybinės betvarkės darbe.

nuotraukos: weheartit.com

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (6)

 1. leilani 

  Planavimo idėja - super. Naudojuosi, sulaukiu rezultatų, padarau daugiau nei,maniau, galiu. Kaip supratau ir tau tai laaabai padeda. ;]

 2. mild 

  aš irgi lygiai taip pat viską darau ryte ir vakare. lyg koks ritualas, padarai viską iš eilės ir ramiai eini miegot. tiesiog, taip lengviau gyvent kartais.
  sėkmės!
  aš irgi nemėgstu mokyklos vien dėl to, kad informacijos kiekis labai didelis, bet aš tikriausiai turėčiau patylėti, nes dar nepatyriau studijų informacijos krūvių:)

 3. Elžbieta 

  O gal galima būtų sužinot ką tiksliai mokais? Kiek užmetu akį į blog’ą, tai susidariau įspūdį, kad atsovausi biomedicinos ar biotechnologijų sričiai? : )

 4. Reda 

  leilani/ man iš principo atrodo, kad neplanuoti sau gali leisti nebent tie, kas labai daug laiko turi. arba savo laiko negaili.

  mild/ man mokykloj buvo labai lengva, nors aš mokiaus tiksliuosius dalykus, kuriuos gerai supratau. tai jokio mokslo ten nebuvo. :)

  Elžbieta/ puikiai atspėjai - molekulinė biologija. :)

 5. derva 

  et, žinau, kad čia visai nesireiškiu ir tai bus tikrai netikėta, bet vis dėlto - dovanoju tau Stylish blog apdovanojimą (taisyklės mano bloge).
  Šiaip rimtai - labai labai labai faini įrašai ir gailiuosi, jog jų nepamačiau anksčiau. O dabar va, knisuosi ir knisuosi po archyvus ir vis skaitau ir skaitau kokias įdomybes esi parašiusi.
  Linkiu nesustoti rašyti! ;)

 6. Reda 

  ačiū! labai smagu! būtinai sužaisiu ir aš šitą žaidimą - apdovanojimus. :>


Rašyti komentarą