BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Praktika.

2009-06-27 | Aš esu tai, Kasdieniška

Aš melancholiškai reaguoju į anti - civilizaciją. Palapinėj, Roko Naktys 2007.

Aš melancholiškai reaguoju į anti - civilizaciją. Palapinėj, Roko Naktys 2007.

Jeigu kas nežino, tai aš studijuoju molekulinę biologiją. Taip, labai gudru. Jeigu baigčiau magistratūrą (ačiū, Lietuvos švietimo sistemai), tai galėčiau būti genetikė, farmacininkė arba dirbti kitą mokslinį darbą palinkus virš mikroskopo ir baksnojant C. elegans.
Rytoj aš išvažiuosiu į Puvočius, kurie yra kažkur Varėnos rajone. Tai dievo, velnio ir princo Krišnos užmiršta skylė be vandentiekio, interneto, su abejotinu mobiliuoju ryšiu ir Merkiu už kilometro.

Įsiskaitėt? BE INTERNETO.

Taip, jokių įrašų iki liepos 20 d., kai grįšiu į civilizaciją ir prasidės praktika bei mokslinio tiriamojo darbo rašymas Vilniuje . 

Ką aš ten veiksiu? Rinksiu vabzdžius, grybus, dumblius ir kerpes. Nešiosiu gražias vasarines sukneles ir avėsiu botus. Vakarais gersiu vyną ir labai juoksiuos su Geistaute ir Sandra. Ilgėsiuos sluoksniuotos kavos, miesto kvapo po lietaus. Ilgėsiuos tų vyrukų, kurie tempia salotų dėžes į Guru rytais. Ir dušo. Rėkiančių girtų vaikų po langais. Ilgėsiuos šuns. Ir bibliotekos.

Galite atvažiuoti manęs aplankyti. Susiskambinam.

Bučkiai,
r.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (2)

  1. Aurimas 

    Biologė :) Turbūt įdomu. Sėkmės Tau.

  2. proz 

    good luck, good luck, gerų kerpių ir gražių vabzdžių ;)


Rašyti komentarą