BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Prisijaukinti Vilnių.

2011-03-22 | Aplinka, Kasdieniška

Vakar vėlai vakare važiavau pas Geistautę pildyti bjauraus darbo bioinformatikai, kurios aš nesuprantu, o juk kai planuotai lieki kažkur nakvot, tai reikia prisikrauti krūvas daiktų, o juk mylimiausiems daiktams dar ir reikia įkroviklių, o blakstienoms rytais reikia tušo. O iki Geistautės važiuoti ilgai, tai dar ir knygos reikia.

Knygos aš neskaičiau, nes važiuodama žiūrėjau pro langą ir atsiminiau, kaip paryčiais mindžiau brėkštančias gatves, kaip grįždami vis sustojam priešais Auksines Arkas (gražiau skamba, nei Makdakas, ane?), užsisakinėjam krūvas maisto, aš vis noriu tos jų šlykščios kavos, o taksometras vis sukasi ir sukasi, kaip žiūrėdamos į Užupį geriam pieno ir ledų kokteilius užrūkydamos juos cigaretėm, o aš juk būtinai visad pamirštu akinius nuo saulės ir žemyn lipu prisimerkus. Nulipu ir vėl mindžioju tas pačias gatves, kur netikėtai susikimbi rankom, lyg netyčia. Ar garsiai besijuokiant įvirsti į nuvargusį troleibusą.

Nusėdi suoliukus ir savo alum sulaistai stalus baruose, prakaituotus pečius glaudi prie naktinių sienų ir viskas skendi dūmuose, plepaluose ir gyvenime. Draugystėje ir ašarom drėgnuos žanduos. Tokiam neįprastai dideliam mėlnuly ir rėkime į telefoną brome. Pažnibždom galerijose ir pirštų galiukais ant literatų sienos.

Užverčiu knygą ir žiūriu į Vilnių pro langą. Žiūriu, kaip į brangų draugą, o juk priešais tokį nesėdėsi į knygą įsikniaubus. Žiūriu ir galvoju, kad jis mano, kad aš esu jo.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (9)

 1. Šrederis 

  geras…lb geras… :)

 2. Rokstedis 

  Concrete jungle where dreams are made of…

 3. alkoholikairnieksai 

  labai labai :) o tu šiaip iš Vilniaus esi?

 4. Reda 

  aš šiaip gimiau Vilniuj, bet iki universiteto gyvenau Trakuose, tačiau labai dažnai būdavau Vilniuj, nes čia kultūra, teatrai, parduotuvės, kinas ir kiti miesčioniškumai. :)

 5. proz 

  ooo, pasiilgau tokių tavo tekstų. lyriškų, apie Miestą, apie Vilnių.
  rašyk knygą :)

 6. Kristina 

  Tu nuostabi;] Tavo tekstas mane labai sužavėjo, išties esi talentinga;>

 7. Reda 

  labai labai smagu girdėti. :)

 8. Ela 

  Turiu puikų draugą vyriški, kuris nėra visai vyriškis, bet ir visai draugas nėra.

  http://astujisji.blogspot.com/

 9. Goda 

  labai labai labai grazu


Rašyti komentarą