BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Reda, eik į vonią.

2009-11-01 | Aš esu tai, Kasdieniška

Reda, eik pagulėk tarp putų ir aliejaus iš Londono.

Jums būna šitaip? Kai išgeri pusę butelio vyno ir nelabai supranti, ką čia dabar nuveikus. Miegojai kokių keturiolika valandų, bet ryte negali atplėšti galvos, kuri susimūrijo į pagalvę. Negrįžtamai. Pakiši galvą po kliokiančiu karštu vandeniu, kuris tavęs visiškai nenori žadinti. Galėtum užmigti duše? Laisvai. Ir iki šiol nesupranti, ką sapnavai, o kas yra tiesa. Ir baisu vertinti, ką norėtum palikti sapnuose, o kas tegul pildosi. Galina, sapnavau, kad mes gyvenam vienam bute ir miegam vienoj lovoj. Aš net žinau, kur mūsų namas. Žinau vietą, bet sapnų namas yra kitoj gatvės pusėj nei iš tiesų. Tu važiavai pas savo vaikiną ir palikai man laišką po pagalve. Neprisimenu turinio.

Šitas tegul pildosi. Būtų smagu.

Tęsinio aš vistiek nepamenu. Skaičiau laišką klūpodama ir palikau jį ant lovos, nes mane nusivedė į kambarį. Žinau, kad sapno kambary buvo daug žmonių. Dalis išvažiavo, o dalis liko. Nieko čia metafiziško. Vieniems taksi išsikviesti pavyko, vienus viskis nuteikė prastai, o kiti liko klausytis Oasis.

Mhm, vynas man truputį primerkia akis, aš su senelio megztiniu, basom kojom. Šalta. Klausau Oasis. Prisimenu Audrių. Audriau, tu man esi Oasis. Ir dar kartais Beigbeder.

Gesta, einu į vonią. Atsisveikinsiu su vynu. Tada eisim pasisveikint su tabaku.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (1)

  1. Plytelės voniai 

    Būna būna, kad eini į vonią ir užmiegi ir neatsimeni..


Rašyti komentarą