BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Reda, ką veiki?

2009-07-29 | Aš esu tai, Kasdieniška

Aš ir mano degu Zizou. <3

Aš ir mano degu Zizou. <3

Šiandien viena iš tų dienų, kurios pastaruoju metu mano gyvenime yra skausmingai retos. Šiandien aš nieko neveikiau. Nieko, kas būtų svarbu XXI amžiuje. Gulėjau vonioj su daug putų, valgiau prancūzišką ragelį, alyvuogių ir išgėriau buteliuką gazuoto vandens, deginausi balkone, vedžiojau šunį, surūkiau vieną cigaretę ir skaičiau „Mechaninę širdį“. Mathias Malzieu ją parašė. Man patinka jis ir jo knyga. Jis groja grupėj Dionysos. Man patinka Dionisas. Jis atrodo kažkaip hobitiškai. Kita vertus, jo žvilgsnis truputį primena Tom Waits girtas akis.

Mathias, aš žinau, kad ten buvo apie Edith Piaf. O man ji niekada nepatiko. Žvilbliukai žavus, jų visad taip gaila, bet gailestis nėra ta emocija, kuri verčia išprotėt ir dūsauti, nudelbti akis ir dažytis lūpas raudonai.

Aš džiaugiuosi dienomis, kai mano galva tokia tuščia, kai aš galiu sėdėti ant šaltų virtuvės grindų ir stebėti, kaip mano šuo laka pieną, kai pasiimu savo mažąjį degu į delnus ir prisidėjusi prie ausies klausausi jo tylaus cypčiojimo, kai mano didžiausia ambicija tampa nusilakuot nagus.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (4)

 1. Monika 

  O tau nenutinka taip, jog pasimėgavusi tokia diena, ryt irgi tokios pat nori, ir dar poryt ir kitą dieną už kitos?.. Man tada būna baisu. Niekam ranka nekyla. O darbų nepadarytų - visas glėbys.

 2. Reda 

  Monika, kartais būna ir taip, bet man pakanka vienos ar dviejų dienų nusijungimo ir tada aš vėl noriu kažką veikt, dirbt, rašyt, kažkur eit ir t.t.
  O ir šiaip kažkaip stengiuosi save nuteikti darbui, Visada pagalvoju, kad žmonės, kuriai žaviuosi ir kurie daug pasiekė gyvenime turbūt šiuo metu nežiūri bukų laidų per mtv. :)

 3. ggg 

  http://www.manobuvusioji.info/index.php?c=viral&mndex&id=fd5be2b2a6d06e2abd1f5fbf6866a5f8

  <<<<<<cia geriau :D

 4. rokas 

  mano mama yra reda supratot


Rašyti komentarą