BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Reda (ne)miega.

2010-02-10 | Aplinka, Apsakymai, Aš esu tai, Kasdieniška, projektai

Pastarosiomis dienomis mano gyvenimo ritmas vėl įprastas - miegu keturias valandas, nemoku planuot laiko, dirbu, mokausi, šiuo metu normaliai valgau, kartais padarau atsilenkimų ir tempimų vakarais, bet mesiu aš šitą veiklą. Štai ką šiandien perskaitė jūsų draugė:

Badavimo metu kraujyje kaupiasi riebalų skaidymo produktai. Dėl jų poveikio smegenims žmogus jaučia emocinį pakylėjimą, euforiją, lengvumą. - delfi.lt

Štai ką vakar jūsų draugė rašė savo draugui Vytui:

Rimtai. Jūs neįsivaizduojat to lengvumo, to apsvaigimo, kai supranti, kad tu tiesiog fiziškai neturi jėgų problemoms. Jeigu pradėsi jaudintis, ar pakelsi balsą, ar imsi nervingai vaikščioti po kambarį, tai, matyt, tiesiog nualpsi. Todėl tu nesijaudini dėl nieko. Tavo galvoj jokios buities, jokios ateities, jokios dramos… tavo galvoj gyvena žaižaruojantys krokai, jie violetiniai ir jie švyti, jų spalvos liejasi ir veja viena kitą… - iš mano apsakymo apie indėno laikrodį - skulptūrą, kuris yra Klaipėdos Laikrodžių Muziejuj. Man jis labai gražus. Man labai patinka grindų vaško kvapas tam muziejuj. Ir mano rašliavoj labai daug tiesos.

Atrodau nelaiminga? Ne, esu laiminga, bet labai pavargus. Šiuo metu nespėju su darbais ir tampu atbukusia sterva, kuri galvoja, kaip čia ką prasukus, kad išsukti babkių, kad padaryt taip, kaip reikia man. Nesvarbu, kad mano tikslai yra idėjiniai. Mąstymas jau seniai nebėra toks. Gyvenu savaitgalio laukimu. Tiksliau 4dienio, kai eisiu švęsti nusijungti nuo darbų, mokslų ir viso kito, kas žudo krokus mano galvoj.

jūs vardu biurokrataiblet, jum linksma tik savaitgaliais, nes visos kitos dienos yra šūdina rutina, taip? Tik ir svajojat, kad ir pirmadieniai su antradieniais būtų šeštadieniai ir penktadieniai, kai norisi vemt nuo savo darbo stalo. - Arvis

Ei, Arvi, kaip manai, gal ir aš iš pradžių gyvensiu tarp dūmų, o tada mesiu viską ir su tavim iš naujo gaudysiu kreatyvą Londone? Ar tu jau už Atlanto, mano kietasis vežėjau aplinkiniais keliais? Kuris nusirengia lygiai taip pat, kaip aš.

Nusirenkit kaip nors - Valentinkės proga. Jeigu rimtai, tai meilės jums visiems, mylėkit gyvenimą, bet tą tikrą gyvenimą… Širdim mylėkit, o ne galva. Mylėkit Nidą, pavyzdžiui…

…pėsčiom nuėjau iki kelto žiūrėdama į spalvotus medinius žvejų namelius ir galvodama apie vieną tautodailininką, kuris gyveno kažkur čia, o jo vardas buvo Povilas. Matyt, tai visai nesvarbu, nes juk aš jo nepažinojau, o jis nepažinojo manęs, pirkau jo darbą dovanai ir negalėčiau pasakyt, kad man jis ypač patiko.

Mane suglumino pardavėjos liūdesys, kai ji prasitarė, kad Povilas neseniai mirė. Ir jos rami šypsena, kai ji paskutinį kartą palietė medį, kurį Povilas rado Nidoj. Kita vertus, galbūt aš pasąmoningai suvokiau, kad štai Povilas, kurio aš nė pavardės neprisimenu, štai čia vaikščiojo, o ant šitos krantinės jis gal sėdėjo ir gėrė alų, žiūrėjo į jūrą, o ant jo lūpų likdavo standžios alaus putos, kurią jis nubraukdavo ranka. O ta ranka jis vėliau šlifuodavo gintarą ir medį, ir glostė savo geltongalvius vaikus.

Ir štai galbūt dabar jo suaugę vaikai glosto tas skulptūrėles, kurias jų tėvas gludino, o svetimi žmonės, gal stabteli priešais savo židinius ir žiūri į dailų gintarą, kurį pakėlė Povilas, ir mato Kuršių Neriją, kur žvejoja Kuzmickas ir kur vanduo visad šaltas. - iš to pačio apsakymo. Povilo gamintas laikrodis stovi ant mano dėdės židinio Maskvoj, o Kuzmickas galbūt buvo Klaipėdos Laikrodžių Muziejaus vadovas. Neprisimenu.

nuotraukos: iš Diesel reklaminės kampanijos BE STUPID.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (10)

 1. neinteligentiška 

  graži merginos nugara iš paskutinės foto.o taip, turėti švarią galvą yra daug,ir aš norėčiau, bet bijau nykštukų vakarais išlendančių iš apatinių stalčiaus.todėl kartais (apsi)valgau:)

 2. Reda 

  Graži. :) Ir tie džinsai man gražūs. Haha, kartais apsivalgau ir aš. Šiandien valgiau grietinėlę tiesiai iš flakono. Purškiaus i burną. Per paskaitą. :) Being stupid.

 3. neinteligentiška 

  jaučiu, kad per paskaitas tai vienas protingesnių dalykų, nei klausytis, ką tau bando įkalt į galvą:)

 4. Reda 

  žiūrint, kokia paskaita ir kas ją dėsto. :) konkrečiu atveju, tai buvo ekologijos pagrindai, kuriuos dėsto labai smagus dėstytojas (šį semestrą aš jį labiausiai myliu). bet aš šiandien taip norėjau miego…

 5. proz 

  reikės perskaityt tavo apsakymus. ištraukos veža.

 6. molisju 

  Aš labai mėgstu tavo įrašus :)

 7. siggy 

  Aš kai nevalgau kaip tik labai energinga jaučiuosi :D
  O dėl paskutinio pasakymo ,,…stupid listens to the heart”, tai kartais tiesiog norisi klausytis širdies, nes pavargsti nuolat nuo kažko lyg ir bėgt ar tai vengti to, norisi pabūt trenkta ir įsimylėjus

 8. not4u 

  o, aš jau mečiau valgyt. oficialiai nuo šiandien. :D
  o, Diesel reklamos yra visiškas gėris.
  o, kur rasti tuos Tavo apsakymus?
  o, man važiuoja stogas. :D

 9. Reda 

  proz/ ačiū. juos redaguot reikia, bet galėsiu siųstelk paštan.

  molisju/ smagu girdėt. ;)

  siggy/ žiūrint kiek laiko nevalgai. žiūrint, kaip labai nevalgai. Diesel turėjo minty ne tiek meilę, kiek šiaip žmonių šaltą požiūrį į gyvenimą bendrąja prasme, bet being stupid is fun. in general. :)

 10. Reda 

  not4u/ parašyk man skype ar mail ir atsiųsiu. :) Nenoriu blogo grūzint tais apsakymais. Neredaguotais. Vienas yra įdėtas.

  oj, man irgi važiuoja… Rytoj statistikos egzą perlaikau, nieko nemoku. blah…


Rašyti komentarą