BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Seksas.

2010-07-06 | Aplinka, Kasdieniška

Galėsit sakyt, kad aš nusipiginu kalbėdama tokiom temom, galit manyt, kad aš kalu populiarumą ir jaučiu mažučius orgazmus atsivertus Google Analytics, galėsit man parašyti laiškų ryšium su tuo, bet rimtai… kiek laisvai yra normalu kalbėti apie seksą?

Vakar su Aušrine gėrėm alų ne taip jau toli nuo Vokiečių gatvės ir kalbėjom apie šeimą, gyvenimą, vyrus ir seksą. Kodėl kalbėt apie seksą yra tabu? Sovietų Sąjungoj sekso nebuvo, o mes dabar jau gyvenam Lietuvoj. Kurioje nėra aukso vidurio. Girdi, o ypač skaitai internete, perdėm atvirus, rėkiančius ir detalizuotus mergaičių plepalus ir vyriškas pagyras arba vaikiškus kikenimus puse lūpų. Visur turėtų būti kultūra, man nėra normalu nenorom klausytis svaičiojimų apie nesibaigančius one night stand`us klubo tualetuose, kur dažantis lūpytes ar pudruojantis nosytę privalu pasakoti savo nuklydimus su tomais - domais. Lygiai taip pat nėra normalu matyt kreivus žvilgsnius, kai ramiai kalbiesi ta tema su Ieva Užupio kavinėj prie bokalo alaus.

Ką jūs manot? Ar tai rimtai yra toji privačioji tema? Ar jos privatumas yra postsovietizmas?

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (10)

 1. Monika. 

  Manau tai likę nuo sovietų, kaip tu sakai. :)

 2. Vytas 

  Aš manau posovietinis kuklumas.

 3. akvareles 

  Visi kalba apie seksą ir apie jį kalbėti reikia. O kalbų vulgarumo/subtilumo lygis priklauso nuo sekso reikšmės žmogui. Tie, kuriems tai tik “pasidulkinimas” ar “pasikrušimas”, kalbės garsiai ir viešai, bus vulgarūs, gal net šlykštūs. Tuo tarpu anie, kuriems seksas yra intymu, kalbės kitaip. Bet kalbės.

 4. punktyras 

  Manau, nenormalu apie tai tylėti. Ši tema turėtų būti tokia pati, kaip kalbos apie valgius. Gal net proziškesnės, nes valgis yra gyvybiškai būtinas.

 5. povilas 

  man atrodo, kad tai sunki tema (nors ja dažnai bandoma kalbėti), nes ar kas nors gali kalbėti apie seksą taip, kaip jiems atrodo? ta prasme ar pasakys vaikinas merginai pvz. “žinai, kai vakar mylėjomės, aš galvojau, kad reiktų išvalyti virtuvės langus”. neverta visko kalbėt taip, kaip yra.

 6. Goda 

  viskas priklauso nuo požiūrio kaip ir visur kitur.Seksas šiaip ar taip yra intymu,o kas intymu tas paslaptinga,todėl gal ir žvilčiotojai žvilgčioja todėl,nes jaučiasi lyg būtų išduodama tam tikra jų paslaptis.Kitas dalykas yra smalsumas,žvilgčioja ir klauso todėl,nes jiems yra įdomu.

 7. gillius 

  Nemanau, kad apie seksą negalima kalbėti. Dabar kiekvienas žmogus daro tai ką nori, kalba irgi apie tai ką nori. Nors kiti gali nesuprasti ką tu sau galvoji apie tai kalbėdama.

 8. alkoholikairnieksai 

  kažkada vienas mano vyrų man yra pasakęs “bet šito tai tu juk nepasakosi savo draugei x?” tada pirmą kartą pagalvojau, kad daug kam daug kas yra tabu. o man visad patiko sekso temos:)

 9. Bernadeta 

  Ko gi nekalbėti? Tik viskam yra vieta, laikas ir ribos. Artimų draugų rate gali “blevyzgoti”, jei tau to reikia,o kiek sau leisi, tai jau priklauso nuo kultūros, intelekto lygio. Bet, kalbėti apie seksą tarp konkrečių asmenų… Argi galima pasitikėti tokiu partneriu, kuris gardžiuojasi paviešindamas tik judviejų intymias smulkmenas?

 10. vardas 

  Sveiki kviečiu užsukti i http://www.few.lt Naujasi nemokami filmai online…. Taipogi mėksti skaityti? tai užsuk i http://www.skaityk.few.lt sakityk - mėgaukis - tobulėk. :)


Rašyti komentarą