BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Sergu.

2011-12-03 | Kasdieniška

Vėl sergu. Nieko jau nebestebina ir žmonėms manęs jau net negaila. Mama tik davė saują vaistų - nuo skausmo, kad nezyzčiau, nuo kosulio, kad nekosėčiau per visus namus, nuo pilvo raižymo, kad liaučiausi kartojusi, jog negaliu valgyti.

Aš galėčiau pakalbėti ir apie savo emocinę būklę, bet aš ne taip auklėta. Girta kartą tą sakiau vienam vyrui, nes nenorėjau su juo permiegot. O gal ir norėjau, bet man atrodė, kad laikas netinkamas. Nesvarbu. Svarbu, kad auklėjimas man įsiėdęs iki kaulų smegenų, o aš gal kartais tiesiog norėčiau garsiai pasakyti, kas man yra. Arba paverkti kam į krūtinę. Bet mane kitaip auklėjo - savo problemas reikia spręsti, galima paprašyti konkretaus patarimo, bet nereikia apkrauti kitų žmonių, jie savo gyvenimus turi.

Aišku, kad turi. Aš irgi turiu. Tik ne tokį, kokiam mane auklėjo. Nes mane auklėti pradėjo dar tada, kai plaiksčiausi savo auksiniais plaukais iki juosmens. Ir lengvom suknelėm. Tik kartais buvau vaikiškai nubalnotas keliais. Aš ir pati save tada auklėjau.

Ir iki 25 - erių nespėsiu parašyti knygos. Už tokius dalykus reikėtų save ant žirnių klupdyti. Tą ir darau.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (3)

 1. punktyras 

  Kažin, per Lietuvos radiją dar eina laida „Linkime pasveikti“…
  Jei nėra - menka bėda, pasveiksi ir taip ;)
  Gyk!

 2. molisju 

  Reda, laikykis ir pasveik, ir rasyk kaip seniau- daug estetisku apsakymu ir siaip kasdienybes nuotrupu. :)

 3. Saradelė 

  Man labai patinka Tavo rašymas, nes suteikia jėgų Tavo bejėgiškumas :) Sakau atvirai, nes Tu pati esi nepaprastai ir nuostabiai atvira :) Tai tiesiog veža :) Sveik, puikioji būsimoji rašytoja :)


Rašyti komentarą