BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Sugrįžtuvės.

2010-06-11 | Aš esu tai, Kasdieniška

Mano kambarys atrodo siaubingai, aš vėl grūdu drabužius kumščiu, popierius nuo stalo sušluoju į stalčius ir lakuojuos nagus tarp dulkių. Esu pavargusi. Šiąnakt mažai miegojau, nes reikėjo anksti keltis ir vykti į augalų fiziologijos egzaminą. Vakar naktį taip pat mažai miegojau (šypsausi).

Pasižiūrėjau į veidrodį ir pamačiau, kad aš pasidažius. Keista, kad makiažas po šiandienos dar išsilaikęs. Šiandien ėjau apsipirkti su draugais - nusipirkau maudymuką. Spalvotą, gėlėtą liemenėlę ir juodus apatinius. Nemėgstu kostiumėlių. Reikės nusipirkti naujus burbuliukus bambos auskarams (turiu du auskarus bamboj, gyvenime nesu jautus didesnio skausmo nei veriantis pirmąjį), nes dabartiniai yra mėlyni ir nedera prie maudymuko.

Apsipirkę ir išgėrę kavos važiavom į Vingio parką - gėrėm alų, valgėm alyvuoges, žaidėm frisbį ir kriskrosą. Susimušiau su Linu, tada aplaisčiau jį vandeniu, tada jis mane apipylė.  Buvau šlapia iki apatinių. Persirengiau naująjį maudymuką ir grįžau namo su timpėm ir Geistautės marškiniais.

Linai, tai karas, o aš pralaimėt nemėgstu, tai paprastai laimiu.

Grįžus namo nuėjau maudytis su šuniu. Dabar Junona pervargus miega ant pagalvių, o aš klausau Olialia Pupyčių, valgau karvutės saldainius iš Rygos ir laukiu futbolo.

Aš už prancūzus, kaip ir kasmet. Mano meilė yra Zinedine Zidane, bet kadangi jis nebežaidžia, tai myliu Franck Ribery. Myliu už žaidimą - prancūzai žaidžia tvarkingą, gražų, bet kartu aktyvų ir kartais truputį agresyvesnį futbolą. Nėra nuobodūs, kaip vokiečiai, bet nėra pamaivos ir žliumbikai, kaip pietų europiečiai.

Šitaip aš gyvenu - sesijoje, kuri neįdomi jums ir darbe, apie kurį neįdomu kalbėti man. Žinoma, pasitaiko visokių amoralių priemaišų, bet…

Nuotrauka: dar mokykloje, pavasaris, mėgaujamės saule. Panašiai, kaip šiandien. Aš su Justės skrybėle ir Justė keistoj pozoj.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (11)

 1. arbatajuodoji 

  Man keista. Reda rašo apie nieką ir nieką visi skaito ir sako WOW. Nu ir aš taip sakau :)

 2. molisju 

  O man keista, kad kažkam patinka prancūzai. Nes man tai patinka pamaivos žliumbikai. :)

 3. Argentina 

  Tikiuosi, kad Argentina laimes, ne tik del to, kad toks mano vardas, bet todel, kad jie zaidzia karstai ir gerai!

 4. Reda 

  jo, pietų amerikiečiai, tai šaunūs - jie tikrai aktyvūs ir karšti, nieko prieš juos neturiu. :)
  bet žliumbikai, rasistai ir pamaivos italiūkščiai, ispanai ir portugalai, tai…

 5. Argentina 

  Man jie taip pat ne prie sirdies. Negaliu ziureti i vyrus, kurie niekaip negali issikraustyti is tevu namu.

 6. Reda 

  taikliai! mamytukai!

 7. molisju 

  portugalai (inlove)
  nereik varyt. nors aisku, kai kalba pasisuka apie megiamas/ nemegiamas komandas, tai ziurek, kartais ir mustynem baigias. :))

 8. rednails 

  Olialia Pupyčių? :D

 9. Reda 

  Portugalai savotiški, nesakau, kad jie blogai žaidžia. Tikrai gerai viskas, bet asmeniškai man nepatinka jų žaidimo stilius.
  Nors jie turbūt daugumai cmerginų patinka, nes gražus, ane?
  Tokiu atveju aš už Rumuniją. Rimtai. Vien dėl Adrian Mutu, kuris yra pure sex… Aš jo noriu, jo idealus ūgis, sudėjimas, amžius. Tobulas. Tik galėtų kokso nešniot ir žmonos neturėt.

  Jo, tądien klausiau Olialia Pupyčių. Youtube. :) Nežinau, kodėl. Jeigu ką, tai man viskas gerai su psichika, man jos nepatinka.

 10. molisju 

  Oi, tik dabar pamačiau komentarą.
  Portugalai mane įkvėpė domėtis futbolu ir aš net žaidžiau mergaičių komandoje, rinkau iškarpas ir pan. Vaikystė baigėsi, rinktinė pasikeitė, bet vistiek kažkokie mieli jie man liko.
  Ronaldo yra žliumbikas. Italiūkščiai irgi mėgsta verkšlent. O va ispanai- kitas reikalas, žaidžia jie gražiai, gera akis paganyt. :)

 11. ALGdas 

  Va futbolas - tai kojų daužymas ir begalinis lakstymas iš vieno aikštės kampo į kitą. Man jis tik tiek.


Rašyti komentarą