BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Tatuškės

2012-01-29 | Aš esu tai, Kasdieniška

Savo pirmąją (ir kol kas vienintelę) tatuiruotę pasidariau pirmam kurse - visiškai spontaniškai. Norėjau kažko, nebuvau tikra, nusprendžiau pasidaryt Placebo logotipą - širdį su sparnais, kad įprasminti savo asmeninę laisvę (dabar taip sakau, seniau sakiau kiek kitaip ir tam turėjau priežasčių). Žinoma, darytis mėgstamiausios roko grupės logotipą yra iš principo debiliška, bet aš tikiu tuo, ką jis man reiškia. Visada tikėjau. Nepaisant to, kad reikšmė truputį keitėsi. Žinoma, kad Placebo man labai patinka. O ir ženkliukas pats iš savęs gražus. Ir savaime aišku, kad aš pasakysiu bet ką, kad save pateisinti (nors šita situacija ne tokia).

Savo čiurną atidaviau, mano galva, geriausiems meistrams Lietuvoje - Ramas Tattoo studijai. Dabar dar galėčiau išskirti Eddy Tattoo - svarsčiau apie galimybę eiti čia, ten vėriausi dermal`ą (pastarojo nebeturiu), bet nusprendžiau grįžti pas savo meistrą. Mane tatuiravo Paulius, kuris yra labai malonus ir mielas žmogus. Jo bei Ramo profesionalumą įrodo ir mėnesiais besitęsiančios eilės - eidama į studiją maniau, kad kol sulauksiu savo eilės, tai galėsiu persigalvot. Teoriškai eilės turėjau laukti apie du mėnesius. Žinoma, man paskambino jau tą patį vakarą, kažkas atsisakė, mane pakvietė grįžti rytoj. Pusantros valandos ir šlubčiojau namo.

Žinau, kad darysiuos daugiau. Nes man gražu, nes tai tam tikras pareiškimas, nes jausmas, kada daro tatuiruotę yra tiesiog siurrealistiškai geras. Svarstymai apie piešinius yra arba arba. Arba kas nors, kas man atrodo labai prasminga, arba kas nors pošlo, juokingo, klasikinio, elementariai gražaus, tačiau be didelės minties. Šiandien sugalvojau jungtį tarp šitų dviejų, bet rašydama įrašą nusprendžiau, kad tai netinkama.

Sunku.

Ką jūs galvojat? Plačiąja prasme.

P.S. Kur galėčiau persivert dermal`ą? Noriu, kad jis būtų ten pat, kur buvo. Eddy Tattoo nebeturi meistrės (ar jau turi?), į Angį neisiu iš principo (jie man kažkada sakė, kad cutting nėra skarifikacijos forma, o amputacija. Net tiesioginio vertimo prasme, tai idiotiška, o ir šiaip nereikia su manim ginčytis apie modifikacijas). Į Drakono ženklą ir Paradizę irgi neisiu. Mane domina asmeniniai kontaktai. Sonia? Kas dar? Pati sau į tokią vietą tikrai nesiversiu - labai nepatogu.

nuotrauka: vos užgijus, norėjau parodyt draugams. Piešinys truputį modifikuotas, nes nenorėjau nei didinti, nei keisti vietos, o Paulius nesutiko daryt  originaliai smulkaus tokio dydžio ir ant čiurnos, nes tikėtina, kad gyjant toks susilietų. Labai gerbiu meistrus, kurie atsisako dirbti, jeigu žino, kad nebus maksimaliai gerai.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (6)

 1. neraskirtumo 

  Tai jau tikrai spontaniškai.

 2. Reda 

  beje, niekada nesigailėjau ir vasarą niekada nenešioju batų su aulu ar dirželiu ties čiurnom. :))

 3. bohema 

  oh, pati turiu vieną- dar neseniai, porą mėnesiukų tik, bet labai labai džiaugiuosi, labai patinka, dar nė kiek nesigailėjau ir labai smagiai “suaugau” su ja ;> Labai nemėgstu, kada žmonės pagal savo prioritetus smerkia arba pritaria tam, ką darai, tad tikrai nepulsiu girti ir sakyti, kaip šaunu ;D Visada pasilieku prie tos pačios idėjos- kiekvienas turi teisę rinktis ir nė vienas neturi teisės teisti. Tad jeigu tau patinka- labai labai smagu :)

 4. Reda 

  ką tu turi ir kur dareis? :)

  aš visada sakau, kad laimingi žmonės yra teisūs. :)

 5. bohema 

  Turiu graikišką žodį, kuris reiškia Gyvenimą, ant dešiniojo riešo. Istorija tokia- pusė metų praleidau Graikijoj, kas buvo, ko gero, geriausias laikas mano gyvenime, o tattoo norėjau jau tikrai seniai. Gavosi labai spontaniškai, kad kai išsiskyriau su vaikinu, savaime kojos nuvedė į tattoo saloną ir pasidariau. Daugelis galvoja “ai, pabuvo Graikijoj, jau graikiškus žodžius tatuiruojasi”. Bet tiesa ta, kad tik Graikijoj sužinojau, ką išties reiškia Gyvenimas, ir šiaip labai daug man reiškia ta tattoo visomis prasmėmis :]
  Pasakymas dėl laimingų žmonių labai taklus, pasivogsiu :]

 6. Reda 

  Labai prasminga ir labai tinkama, tokioj situacijoj darytis tatuiruotę. Bent jau aš taip manau. :))
  Tam tikras visiškai kitokio gyvenimo etapo įtvirtinimas.

  Drąsiai! Smagu, kai protingi žmonės vagia ir supranta, ką vagia!


Rašyti komentarą