BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Savanoriavimas.

2011-05-29 | Aplinka, Aš esu tai, GaDi

Jeigu skaitėt spaudą ir skaitot mane, tai galėjot nuspėti, kad turėjau truputį darbo su GaDi muzikos festivaliu, bet situacija daugiau mažiau sutvarkyta, o kitais metais žiūrėsim. Aš oficialiai pasitraukiau iš organizacinio komiteto, nes atidirbau tris metus.

Netikiu savanorišku darbu vien iš altruizmo. Taip, aš myliu tą festivalį, daug į jį įdėjau, man brangūs jo organizatoriai, man patinka mano darbo pobūdis ten, bet per tą laiką aš išmokau tiek, kiek tas renginys ir jo organizavimas man galėjo duoti.

Jeigu likčiau komandoje, tai dirbčiau tik dėl darbo. Dirbti tik dėl darbo ir negauti už tai jokio atlygio yra mažų mažiausiai kvaila. Ir neteisinga kitų komandos narių atžvilgiu. Atlygis savanoriško darbo atveju yra patirtis, naujos žinios, graži eilutė į savo CV. Per tris metus tiek jau gavau. Jeigu likčiau, tai norėčiau atlygio pavedimo į savo sąskaitą pavidalu. Žinoma, kad šio renginio idėja nėra tokia.

Jo idėja yra dirbti savanoriškai, gauti reikiamą patirtį, ją džiaugtis, dėl jos mylėti renginį, o susirinkus viską, ka galima (ir labai daug atidavus, žinoma. Neduodant mažai atgal gauni.) pasitraukti prieš tai pasidalinus žiniomis su jaunesniais komandos nariais. Ir ciklas kartojasi.

Pastaruoju metu madinga kalbėti apie savanoriavimą. Šie metai juk savanoriavimo metai. Mane glumina savanorystės idealizavimas. Juk savanoriauti niekas neverčia, eini, nes tau pačiam įdomu, nes tu matai tame perpektyvą ir asmeninę naudą.

Ar matėt savanorį, kuris žliumbia ir zyzia, koks nemielas jam tas darbas? Jeigu matėt, tai jis idiotas, kuris nesuvokia, ką daro. Tikrieji šaunuoliai, kurie rimtai aukojasi yra tėvai dirbantys nekenčiamą darbą tam, kad jų vaikai turėtų gražų gyvenimą. Mamos, kurios keliasi saulei kylant, kad iškeptų blynų, sušukuotų savo mergytėms plaukus ir skubėtų į ofisą. Ir tėčiai, kuriems skauda širdį, nes jų sūnūs pirmuosius žingsnius žengia auklėms stebint.

nuotrauka: mes esam labai laimingi savanoriai. Aš, Povilas, Colis.

Rodyk draugams


Labas, suaugusių žmonių pasauli.

2011-04-30 | Aš esu tai, GaDi, Kasdieniška

Labai seniai nieko nerašiau, nes turiu klaikiai daug darbo ir mokslų, o dar turiu šešiolikmetės dvasią ir man būtina eiti į miestą, o ryte atsiklėus galvoti, kiek visko dar kybo ant galvos. Ir tada tenka dirbant pasitikti saulę, kelias valandas miegoti ir vėl sukti viską iš naujo.

Prieš gerą mėnesį su Geistaute valgėm picas ir kalbėjom, kad viskas - vaikystė jau visiškai baigėsi. Baigėsi skambučiai tėvams vapant nesąmones, kad ak nežinau, kur aš vėl išleidau visus pinigus ir kodėl mano kortelė tuščia ir man dar reikia… trupučio didesnių skaičių sąskaitoj… knygai.

Ir baigėsi naktys, kada sušoki batus, kaip sakė Golden Parazyth. Dėstytojams negali papasakoti nesąmonių apie tai, kaip tau vakar netikėtai įsiskaudėjo galvą. O neplanuotai užsukti pas bičiulius su litru degtinės būtų nepadoru kažkaip. Jie gal šiąnakt dirba arba miega, nes dirbo vakar.

Tiesą sakant, negali net ir susikrovus kompiuterio jaukiai atsisėdus su puodeliu kavos papasakot tai, kuo gyveni jums, nes juk būtinai kas nors paskambins. Ir tikrai ne į pasimatymą pakvies.

O ką gali? Gali papildyti CV.

nuotrauka: teritorijos planavimas. Tokiu veidu įprastai dirbu. Bent jau šiuo metu.

Rodyk draugams


Reda šiandien eis į POGO.

2011-04-07 | Aš esu tai, GaDi, Kasdieniška

Taip, Reda šiandien eis į POGO ir jau žino, ką rengsis.

Reda rengsis savo GaDi organizatorės marškinėlius. Žinot, kodėl? Nes ji yra muzikos festivalio po atviru dangumi infosklaidos vadovė, o pabaigus įrašą keliaus paišyti savo reklaminių stendų, nes ofisuose dažnai dirba neprotingi žmonės, kurie neturi vaizduotės. Bet marškinėlius ji rengsis ne dėl to. Marškinėlius ji rengsis, nes šiandien pirmoji atranka į GaDi muzikos festivalį.

Kur? POGO.

Kada? Šiandien.

Kelintą? 20.00.

Kas gros? 1.KAZAM! 2.Chairs And Tables 3.Candy Train 4.The Deflux 5. Friday Debut.

Kiek kainuoja? Visiškai nieko.

Kas yra GaDi muzikos festivalis? 6 kartas, 3 dienos, 3 scenos.

Ateikit pabūt su manim, su muzika, alum ir pajauskim artėjantį muzikos festivalių po atviru dangumi sezoną.

Susitiksim! Muah muah!

nuotrauka: iš asmeninio archyvo, GaDi organizatorės labai stiprios.

Rodyk draugams


GaDi`11 baneris! Konkursas!

2011-01-15 | Aplinka, Aš esu tai, GaDi

Ištikimiausi skaitytojai žino, kad aš kartu su labai smagių žmonių komanda organizuou GaDi savaitės dienas bei muzikos festivalį. Jau pradėsiu jus erzinti, ar džiuginti naujienomis iš festivalio stovyklos. Festivalis vyks jau 6 metus ir čia grojo krūva žmonių, kuriuos jus tikrai mėgstat, o gal net mylit savotiškai - G&G Sindikatas, Sportas, BIX, Golden Parazyth, Biplan, Bekešo Vilkai ir t.t. Trys scenos, pavasaris, ramus Merkys ir nuostabiausia pienių pieva…

Dabar aš kartais pažersiu prašymų, nes aš turiu daug idėjų, bet man trūksta techninių žinių. Aš jau nelabai draugauju net su daile, o su kompiuteriu niekad nepavyko užmegzti artimesnių santykių.

Man reikia, kad Jūs man padėtumėt realizuoti mano REKLAMINIO BANERIO idėją, arba pasiūlytumėt geresnę ir sukurtumėt banerį festivaliui! Tam, kas dirbs su manim arba sukurs geriausią banerį pažadu du pakvietimus į festivalį!

Dar alaus pastatysiu! Gal net į žandą pabučiuosiu! Puiki proga tiems, kurie norit su manim susitikt ir pasirašinėjat, kaip slaptos meilės. Dar puikesnė proga prisidėti prie visiškai nekomercinio, labai jaukaus, absoliučiai laisvo muzikos festivalio po atviru dangumi!

Susisiekit su manim per FB (nuoroda dešiniajame kampe) arba e - mail: reda.krusinskaite@gmail.com.

Nuotraukos: aidea.lt, piešinys: mano, tai įrodymas, kad draugystė su daile byra…

Rodyk draugams