BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Tingus savaitgalis. Kas būtų, jeigu būtumėt su manim lovoj.

2010-08-01 | Aš esu tai, Kasdieniška

Taip jau susiklostė, kad šį savaitgalį praleidau namuose be vakarėlių ir krūvos žmonių. Su vynu vakare ir Michailu Bulgakovu dieną. Ir su Francu Kafka. Lovoj.

Kafka yra Kafka. Man jis visad patiko ir niekuo nestebina, bet Bulgakovas yra mano naujoji meilė. Aš iškuičiau visus namus ieškodama „Šuns širdies“ originalo kalba, bet neradau. Esu tikra, kad ji namuose buvo, nes ją man skaitė senelis. Vaikystėj. Tikrai skaitė rusiškai. Aš nieko nesupratau. Nesupratau Bulgakovo ir šachmatų. Būtent todėl senelis man daugiau niekada Bulgakovo neskaitė ir neberekomendavo, matyt, pats jį mėgo gal tik vidutiniškai. Dostojevskį jis man grūdo visą laiką kol buvo gyvas. Taip jo ir nepamėgau. Jo ir Balzako. O šachamatai… man beviltiškai nesisekė, nes mane ėmė jais mokyti žaisti, kai buvau dar visai maža. Tikrai per maža, o kai paaugus prašiau senelio, kad išmokytų, tai jis vis atidėliojo. Matyt, aš jį tais laikais nuvyliau tiek, kad jis iki gyvenimo galo manė, kad šachmatai ne man. Taip ir neišmokau žaist.

Šiandien prabėgau 5 km ir jaučiuosi nuostabiai, nes buvau labai ilgai nesportavus. Manau, kad laikas lįsti iš lovos ir ten palikti savo literatūrinius vyrus iki kitų kartų.

(šypsausi)

nuotrauka: iš asmeninio archyvo. Kai kartas nuo karto nusifotografuoji vien tam, kad būtų ką įdėti į blogą… Tai jau kreiva. Ar ne?

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (11)

 1. Vytas 

  Labai graži nuotrauka

 2. Reda 

  ačiū. čia vaizdinis įrodymas, kad aš iš tų moterų, kurios rytais atrodo maždaug taip, kaip ir dieną ar vakare.

 3. Aistė 

  Man įdomu, kuri yra viena kitos kopija: tu ufb ar ufb tavo. Pseudo ironija, dieeetos, fashion, vyrai ir ttttttt. Realiai tai man px, abi skaitau:> whaaaaaha

 4. Reda 

  tai sunkiai sekasi skaityt, matyt, jeigu jau aš į ufb panaši.

 5. Aistė 

  Tai musiet tada O.o

 6. molisju 

  nepanasi Reda i ufb!
  tie 5 km tai pagirtina:)

 7. Reda 

  nors man UFB patinka, bet aš tikrai nemanau, kad esu į ją panaši. :)
  aha, 5 km gerai yra. Šiaip kasdien bėgioju mažiau, bet padarau atsilenkimus ir tempimus.

 8. svetima 

  Labai dėsninga-jei patinka Kafkos “Procesas” ir “Pilis”, patiks ir Bulgakovas-bent jau jo “Meistras ir Margarita”…Nieko geresnio kol kas dar neskaičiau…

 9. Reda 

  net neabejoju, aš norėčiau perskaityti „Meistrą ir Margaritą“ orginalo kalba, esu tikra, kad namie turėtų būti, o rusiškai dar truputį moku, tai… :)

 10. bbzn 

  o aš turiu šuns širdį rusų kalba - ji laukia savo eilės. aš dar neskaitęs jau šią knygą myliu.

 11. Reda 

  labai pelnytai myli! paskolink man rusišką, kai perskaitysi. m? :)


Rašyti komentarą