BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Tokie mūsų rytai…

2009-06-20 | Kasdieniška

Tu visada pasieki savo, vyno ir linksmybių dieve.

Tu visada pasieki savo, vyno ir linksmybių dieve.

Sėdžiu su raudonais naktiniais, turkiškai sukryžiavus savo nuvargusias kojas su tauiruota čiurna ir be proto savim didžiuojuos, nes šiandien šeštą ryto parėjau namo su platforminėm basutėm, pakeliui nenukritau, esu linkusi manyti, kad ėjau oriai ir gražiai.

Labai myliu savo bičiulius, bet nepasakyčiau, kad mylėčiau juos mažiau jeigu vakar būtume susitikę vienam bananiniam pieno ir ledų kokteiliui. Tada pasivaikščiotume, galbūt nueitume pažiūrėti kokio kvailoko filmo ir aš oriai ir gražiai grįžusi namo sugebėčiau nusiplauti makiažą.

Velniop brendį. Daugiau niekada niekada. Dabar šypsausi, nes aš gi žinau… Jūs gi irgi žinot… Niekada niekada… Bananiniai kokteiliai… Niekada niekada…

Bučkiai jums visiems, kurie dabar skaudančiom galvom ir įdubusiais paakiais ropščiasi iš lovos, drebančiais pirštais verdasi kavą ir surūkę po ciragetę pasijunta dar blogiau. Galvoja, kad daugiau niekada niekada…

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (3)

 1. Tadas 

  Na bent jau smagiai laika praleidai ir turi gerus draugus.. ;]

 2. Domas 

  Čia turbūt nelabai gerai, bet aš jau nebegalvoju “niekada.. niekada..”

 3. Reda 

  Tadai, taip! Mano draugai nerealūs, tame ir esmė… Visai nereikėjo to brendžio. ;)

  Haha. Domai, aš dar naiviai tikiu savimi, kažkur giliai giliai širdyje, bet iš praktikos žinau, kad tie `niekada… niekada…` niekada neveikia.


Rašyti komentarą