BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Tuščios kalės arba žmonių įžeidinėjimas troleibusuose.

2009-09-11 | Aplinka, Aš esu tai, Kasdieniška

Šiandien nakvojau pas Geistautę, universitete mes nebuvome, nes buvome koncerte, o grįžus aš sėdėjau ant grindų ir vapėjau gausybę keistų dalykų apsikabinusi migdolinio likerio butelį. Likerio, kuris Geistai šlykštus, Rokui anyžinis, man ir Kasčiui pažadėtas.

Geista: Tas likeris šlykštus. Reda, aš tau tą likerį sugirdysiu, kai tu girta būsi. Tau arba Kasčiui.

Aš & Geista

Ryte mes gėrėme daug vandens ir valgėme pusryčius, o tada kruopščiai rinkomės drabužius, aš vėl sėdėjau ant grindų ir juodinau savo pajuodusias akis, mane truputį purtė egzistencinio nerimo virpuliai dėl slenkančių plaukų ir buvo apėmusi rudeniška melancholija dėl besilupančio nagų lako.

Vėliau ilgai laukėme troleibuso, kol galiausiai sulaukėme ir važiavome. Troleibuse man prasidėjo isterija ir aš ėmiau žvengt, nes ten dvokė, priešais mane stovėjo trylikametė bjauriais dantim ir išverstais papais, o ant jos draugės rankinės mėlynu šratinuku buvo pripiešta šypsenėlių. :)

Karma mums buvo maloninga ir nušvietė mūsų kelionę sėdimosiomis vietomis. Troleibusas stoviniavo, nes laukė žalios šviesos, elektros pliūpsnio ar kitų dalykų, kurių paprastai laukia troleibusai, o dvi blondinės buvo plaukus susikėlusius į kuodus. Tokius netvarkingus, ties momenkauliu. Jos savo smalsiomis akutėmis stebėjo aplinką ir mirksėjo pridažytom blakstienom, kai pro langą užmatė negražų vaikiną. Blondinės ėmė ir susijuokė, jis žinoma matė ir viską suprato. Dabar mes esame tos kalės, kurios jam vis gilina depresiją.

Geista & Augustė

Geista & Augustė

Jis juk labai geras žmogus, nuostabus tiesiog. Jis tikriausiai globoja benames kates, neria vąšeliu kepuraites kaimynų vaikams, užsidegęs žvakę skaito Dostojevskį. O galbūt jis tegul galvą išsiplauna? Įsigyja savo dydžio kelnes, nusivalo batus, susitvarko veido odą ir nagus?

Vakar blondinės keliavo tuo pačiu maršrutu, jos sėdėjo kartu ir tikriausiai aptarinėjo aibę opių klausimų, kuomet prieš jas atsisėdo mergina, kuri sėdėjo viena, nes kitas žmogus šalia jos paprasčiausiai netilptų. Vėliau didžioji mergina atsistojo ir keistokai sverdėdama užėmė poziciją prie durų įkalindama blondines, kurios nesuprato situacijos rimtumo.

Reda: Geista, lipam…

Geista: Tai kad vietos nėra.

Didžioji mergina pagiežingai pažvelgė į blondines su suknelėmis, kurios juk tik konstatavo akivaizdų faktą ir tikrai nenorėjo pasakyti nieko blogo, nenorėjo nieko įžeisti ir nenori būti šuolių nuo tilto priežastimis. Mano nagai yra violetiniai, o tu esi stora. Tu sunkiai judi, dūsti, tavo širdis kasdien vaitoja, tu sėdi ant dviejų kedžių, neįsivaizduoju, kur tu perki drabužius, bet aš esu tikra, kad mes negalėtumėm kartu pasivažinėt riedučiais.

Aš tikrai nemėgstu apsileidėlių. Nemėgstu ir kvailių. Jeigu tas aukštas vaikinas, aptemptom kelnėm ir man nelabai patikusiais maškinėliais yra kvailys, tai aš jam taip ir pasakyčiau ir tai būtų paskutinis mano ir jo pokalbis.

Kikenančios blondinės nėra kalės. Anaiptol. Kikenančios blondinės yra teisuolės.


I want a perfect body
I want a perfect soul

(Radiohead - Creep)

Nuotraukos: iš asmeninio archyvo.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (12)

 1. Intergalaktinis Pimpalas 

  O žiūrėk, jei jau viskas taip detaliai, tai kokios spalvos šūdas buvo ir kaip jis kvepėjo? Patikėk, tai tikrai visiems labai įdomu.

 2. Reda 

  Ai as nenoriu apie tai rasyt. Man labai gaila, kad nepatenkinu jusu lukesciu.

 3. SaligatviuGulbe 

  Man patiko tavo rašymo stilius (+1)

 4. SaligatviuGulbe 

  Ir dar galima paklausti kur randasi tiltelis? Belekaip matytas, neša į vieną kuris veda į VDA naujuosius rūmus

 5. Reda 

  Aciu. :)
  O del tiltelio, tai tu teisi. Jis prie akademijos ir skirtas Jurgiui Maciunui.

 6. rednails 

  love it :)
  tokių šlykščių žodžių šiandien girdėjau autobuse.. ne man adresuoti, bet kažkas apie myžalus plaukuose. Tada užsimerkiau ir įsivaizdavau save kabriolete su gražiu vaikinu šalia.

 7. Reda 

  Haha! As todel visad veziojuos ausinuka arba knyga, kad galeciau nusijungt, kai tenka naudotis viesuoju transportu ir dar kad atsiribot nuo ivairaus plauko pazistamu, kurie nori kalbet apie nieka ir bukai sypsotis.

 8. vetytaametyta 

  +1 Manau, paprastute kelione troleibusu aprasyti kaip sioki toki ivyki reikia sugebeti :-) Pritariu, kad tikriausiai dabar per daug suvarzymu - vejames JAV, kur negalima sakyti, kad zmogus storas. Atseit, turintis antsvorio ir t.t, zodziu, kuo daugiau zodziu, atitolinanciu nuo esmes. Reikia galvoti, kaip ir kokiais zodziais pagrazinti realybe, kad nepasakytum akivaizdaus fakto. Nes mat izeisi. Itin megstamas pasiteisinimas, ‘mol uztat protingas, turtingas dvasinis pasaulis, o blondines nesurezga rislaus sakinio”. Esu pries tokius kontrastus: ne visos blondines “pupytes”, ir ne visi storuliai yra intelekto bokstai. Saves ir kitu gerbimas, rupinantis savo isvaizda ir higiena, niekaip netrukdo buti protingu ir talpinti savyje turtinga dvasini pasauli. Juk jis egzistuoja smegenu raukslese, o ne kabanciame pilve ir lasiniu klostese :-) Gal skamba ziauriai, bet as uz tai, kad daiktai butu vadinasi savais vardais. Juk pats zodis “storas” nusako tik objekto fizines savybes, nera kazkoks keiksmazodis ar izeidziamasis ar neigiama reiksme turintis zodis, kaip pavyzdziui, kvailys, teslius, slunkius, mėmė ir t.t.

 9. vetytaametyta 

  Bus greit kaip mano minetose JAV, kur skaiciau, kad maziausiai teisiu turi baltasis trisdesimtmetis heteroseksualus lieknas vyras, nes visi kiti gali pasiskusti del diskriminacijos: gauni pastaba, kad prastai dirbi, o tu gali atkirsti, kad esi juodaodis/pagyvenes/homoseksualas/moteris/storulis ir tau pastaba sako diskriminuodami….

 10. Reda 

  Taip taip! Butent apie tai as ir kalbu! Arba tu normaliai priimi aplinkiniu reakcija, arba daraisi isvadas.
  Taip, ta mergina yra stora. Ir tai yra faktas. Arba jai patogu gyventi storai ir ji nekreipia demesio i aplinkiniu zvilgsnius ir komentarus, arba ji susigriebia ir baigia est.

  O tas juodaodziu, zydu, homoseksualu ir is esmes visu kadu kadais skriaustu grupiu craze del visuotines nemeiles, tai siurpina…
  Nors mane lygiai tiek pat uzknisa ir ta viesai issakoma meile tarkim gejams… Gejai linksmi, puikus zmones ir t.t. Gejai yra normali visuomenes dalis, taip kaip tarp zaliaakiu yra idiotu, taip ir kai kurie gejai yra idiotai.

 11. proz 

  “Likerio, kuris Geistai šlykštus, Rokui anyžinis, man ir Kasčiui pažadėtas.” Va čia tai sakinys!

 12. Reda 

  Svarbiausia, kad tas sakinys yra visiška tiesa. Ir šiaip tas likeris magiškas toks… Haha. Jis labai daug žmonių sujungia. Tris ar panašiai Geistos drauges, kurios tą likerį jai atvežė iš Italijos, pačia Geistą, kurios virtuvėj likeris ilgą laiką gyveno, mane, kuri truputį paragavus išmaukė pusę butelio su Geista, Roku, Oksana ir Marium. Ir vargšą Kastytį, kuriam Geistą žadėjo sugirdyt likerį, bet jis liko nuošaly. :)))


Rašyti komentarą