BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Vakarai.

2010-03-08 | Apsakymai, Aš esu tai, Kasdieniška

Vakarėliaiai.

Aš įpratus būti tarp žmonių. Praleidus dieną savo kambaryje aš išprotėju. Šimtus kartų viską perkratau galvoj. Visus pastarųjų dienų įvykius, visus įvykius savo gyvenime, prisiplanuoju absoliučių nesąmonių, mano vertinimo kriterijai radikaliai pasikeičia, iš gyvenimo pradedu norėti pati nesuprantu ko ir kodėl.

Manot, kad aš vapu abstrakčias nuotrupas? Manot, kad aš nesu blaiva? Manot, kad savo vakarus matuoju baltais takeliais?

Ne.

Aš visada esu labai konkreti ir puikiai dėstau savo mintis tekstu. Tiesa, kartais jos būna padrikos, bet surašyti aš jas moku.

Čia aš laviruoju tarp atvirumo ir susilaikymo. Galėčiau prirašyti bet ko, o tiems, kuriems nepatiks tiesiog pareikšti, kad tai kūryba.

Aš nekuriu. Aš tik surašau.

Esat skaitę Thomas Bernhard? Jis parašė „Der Unthergehrer“. „Grimzdėjas“. Net nežinau, kuria kalba skamba gražiau. Gal lietuviškai, nes anas veikėjas nieko bendro su ėjimu neturėjo. Jis tikrai grimzdo. Ei, čia jokios depresijos iš mano pusės nėra, nes aš galvoju apie kitą to autoriaus knygą - „Senieji meistrai“. Ten jis kalba apie rašytojus ir surašinėjus, perrašinėtojus.

perrašau realybę. Man kitaip neįdomu, bet žinau, kad ne visą realybę galiu čia skelbti.

O aš galėčiau nesunkiai įsivaizduoti, kaip aš sulaikyčiau kvapą, kaip mano krūtinė liktų iškilusi, kiek ilgiau nei įprasta, kaip visas mano kūnas, iki pat kojų pirštų įsitemptų, kaip mano pirštai įsispraustų tarp jos gležnučių pirštų, kaip jos saldžiai vaikiškai kvepiantys plaukai lįstų man į burną, kai ji kandžiotų mano smakrą, kaip…

nuotrauka: Lindsay Lohan žurnalui „Muse“.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (6)

 1. Domas 

  O aš kaip tik sakyčiau, kad tu kuri. Nes tu keiti požiūrį, sukeli jausmus ir priverti susimąstyti.. o tai jau kūrybos požymis, nes paprasčiausias atpasakojimas to nedaro.

 2. Reda 

  kūrybiškai atpasakoju. ;)

 3. Domas 

  tada gal tau tiktų rašyti biografijas :) arba bent jau autobiografiją.. tokią knygą mielai paskaityčiau.

 4. Reda 

  tai visa mano rašliava yra daugiau mažiau autobiografinė. tik ją reikia suredaguot ir sudėt į vieną. tada gal ir bus knyga. :)

  ten labai daug tiesos, bet ji taip suliuliuota, kad tik aš žinau tikrąsias istorijas.

  į blogą kartais norisi greitai brūkštelėti, ką nors, kas šiuo metu galvoj, bet toks bang… negalima. :)

 5. MigueldeCervantes 

  labai pažįstamas tas jausmas, kai daug ką tenka nutylėti dėl įvairiausių priežasčių. tam tikrų žmonių, kurie tave skaito, sociakultūrinių požiūrių (pavyzdžiui, kai kas tiesiog per daug šokiruotų lietuviškąją visuomenę, bent jau nesi linkęs to pasakoti susiejus su savo vardu), galimybės, kad suras ir perskaitys tie, kurie neturėtų, ir t.t. kita vertus, galbūt tai padeda meninei teksto vertei - bandai laviruoti, nerašyti per daug paprastai ir atvirai, slėptis po užuominomis, metaforomis ir pan. arba belieka susikurti anoniminį blog’ą, tik niekada nežinai, kiek laiko jis liks anoniminis.

 6. Vilioju.lt 

  Nice ;)


Rašyti komentarą