BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Vanilinis sekmadienis.

2010-04-05 | Aš esu tai, Kasdieniška

Ką tik grįžau iš dušo. Sėdžiu apsivyniojusi rankšluosčiu ir laukiu, kol oda pati nudžius. Nemėgstu šluostytis. Nemėgstu džiovintis plaukų. Jaučiu kaip mano drėgna nugara šąla ir mėgaujuos. Uostau savo odą, kuri turėtų kvepėti alyvuogėm, bet kvepia ji sintetine vanile. Tuoj išsitepsiu kūną sviestmedžio sviestu ir sintetinis vanilės kvapas sustiprės. „Tu kvepi saldainiais“ - vėliau sakys Vytas.

Ar kada maudėtės su pora puodelių pieno? Pabandykit. Ar jūs dar randat laiko tiesiog pasidžiaugti karštu vandeniu, eteriniu apelsinų aliejum ir ant vonios atbrailų degančiom žvakėm? Pasineri po vandeniu ir jauti, kaip išsiskleidžia plaukai, girdi vamzdžių dundesį, susijuoki, nes prisimeni, kaip seniau savo vonioj dainuodavo kaimynų dukra.

Ji dainuodavo ir balkone. Degindavaus užsilipus ant spintelės beveik alpdama, nes gyva buvau tik vandeniu su šlakeliu citrinos sulčių. O ji rėkdavo iš apačios. Kartais rėkdavo ir praeinantys vaikiščiai, o aš lygiai taip pat susijuokdavau ir apsipurkšdavau įkaitusį kūną vandeniu. Gėlių purkštuku. Kaip vis dėlto gerai, kad mes niekada nepurškiam gėlių trąšom. Tik grynu vandeniu, todėl vasarą purškikliu dalinuosi su petunijom.

Šiandien paskutinė atostogų diena. Aš dar turiu pusdienį. Turiu pusdienį neveikti nieko globalaus, negelbėti pasaulio, negalvoti apie savo išsilavinimą, ateitį, savo tobulėjantį CV, turiu pusdienį pamiršti viską ir visus pasaulyje ir tiesiog džiaugtis sintetinės vanilės kvapais.

Gero sekmadienio.

Bučkis,

r.

nuotrauka: iš draugų asmeninio archyvo. Audrius mėgaujasi Šiaurės jūra.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (10)

 1. rednails 

  koks gražus ir jaukus įrašas:)
  labai primena mano atostogų popietes:>

 2. Reda 

  ačiū. :) jaukus sekmadienio rytas… man atrodo, kad visos merginos mėgsta ir kartais mėgaujasi tokiom popietėm. jeigu nemėgsta, tai su jom kažkas netvarkoj… haha.

 3. Goda 

  labai gera va taip su rankšluosčiu ant galvos,kūno,arba savo rožiniu su trenktom avelėm išeiti į balkoną ir pasitikti šiltą rytą.

 4. Reda 

  visiškai taip! nors aš dažniausiai rytą pasitinku apsirengdama vedžiodama šunį. :)

 5. Airina 

  Turi pusdienį ir dar visą likusį gyvenimą ;).Nemažai, ką :}

 6. Reda 

  dėl gyvenimo, tai kas čia žino… bet turiu tik pusdienį tingėjimui, dabar jau grįžtu į darbus.

 7. Vakarė. 

  Kažkoks ne-Rediškas įrašas.
  Bet jaukus toks labai. :))

 8. Lina 

  oren lavie - her morning elegance. O kad visas gyvenimas būtų vien rytai ir vėlyvi pusryčiai

 9. Reda 

  Vakare, ačiū.

  Lina, fantastiška daina. Dievinu vėlyvus pusryčius. :)

 10. inas 

  Gražu,lengvai skaitoma,nuotaikinga…Patiko.


Rašyti komentarą