BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Vienuma - ramuma.

2010-07-08 | Aplinka, Aš esu tai, Kasdieniška

Klausau Oasis, kurie man visą gyvenimą primins Audrių kartu su Žygimantės Vakarės rekomenduotu lietum.

Oh em džy, kokia depresija wannabe. - galite pagalvoti jūs.

Jokios depresijos, tiesiog ramybė. Man keista, kad žmonės bijo ramybės, bijo pasilikt namie vieni, skanuoja savo mobiljako telefonų knygą įvertindami kiekvieną numerį…

„...išsitraukiu iš kelnių kišenės savo mobą ir pereinu adresų knygą. Tai reikalinga procedūra, jeigu tau niekas nebeskambina. ADAC, Air Berlin, Aleksandras, Berndas V. …“ - Tommy Jaud „Visiškas idiotas“

Ir taip, tikriausiai tik visiški idiotai gali bijot pasilikt su savim. Man su savim gan linksma. Skaitau, klausaus muzikos, šypsaus ir eidama užsiplikyt arbatos pašoku prieš veidrodį su timpėm ir vyriška telniaška, kurią man nupirko mama. Man patinka vyriški drabužiai ir šiaip tas daiktas atrodo visai stiliovai. Matos beveik visas mano ružavas liemenukas (mama nupirko; kartu su ružavais apatiniais ant kurių yra deimantų).

Šiuo metu skaitau knygą „Visiškas idiotas“. Jeigu neklystu, tai draugės sesuo ją pirko savo vaikinui. Jos galiniame viršelyje (o reikia sakyti užpakaliniame ar galiniame viršelyje? Ar reikia sakyti knygos nugarėlėje? Ar dar kaip?) yra parašyta:

Ne visi vyrai yra idiotai. Kai kurie yra visiški idiotai.

Kaip reaguotų visokie mano vaikinai, jeigu jiems padovanočiau šitą knygą? Didžioji dalis turbūt pagalvotų, kad aš juos laikau idiotais ir būtų teisūs. Kiti pamanytų, kad, mano akim žiūrint, idiotai yra visi aplinkui ir būtų teisūs. Man patinka vyrai, kurie pasitiki savim, nes tada jais pasitikiu aš, man patinka vyrai, kurie myli save, nes tik tokie žmonės mokės mylėt mane ir man patinka vyrai, kurie turi kartais gal ir perdėtą ego, nes tik jie sugeba mane pastatyt į vietą, o to kartais irgi reikia.

Knyga man irgi patinka, nors aš nemėgstu svetimybių, trumpinių ir keiksmažodžių tekste, bet galbūt vokiškai visa tai skamba kitaip. Dar labiau man patinka vieta, kur aš pirkau knygą - knygų autobuse. Važiuodama pietauti jį pastebėjau, o grįždama iškart užėjau. Tai yra autobusas, kuriame „Vaga“ išparduoda savo senas knygas mažomis kainomis (nuo kelių litų iki kokių 20 Lt). Ten galima ir mainyti savo atsineštas knygas - aš to nedariau, nes man būtų gaila skirtis su savo knygom. Aš jas mėgstu skolint, o kartais įbrukt draugams, kartais jos nusėda bičiulių namuose ir labai netikėtai grįžta kartu su dingusiom draugystėm, kartais aš jas padovanoju prirašiusi komentarų priešlapiuose, o man vaikystėje senelio lūpom deklamuojamas Aleksandras Blokas yra aukso vertės, kaip ir močiutės man garsiai skaitytas Ivanas Turgenevas.

Galbūt po kelių valandų man nusibos vienatvė ir norėsiu žmonių su kuriais galėčiau pasidalinti savo „Visišku idiotu“, Bloku ar Turgenevu, o galbūt Pasternaku, yra tikimybė, kad net Visockiu arba dar kartą Bukovskiu arba banginiais, kurie pavadinti right whales (angl. teisingi/ tinkami banginiai), nes jie buvo tinkami medžioklei - turėjo didelį riebalinio audinio sluoksnį, lėtai plaukiojo ir mirę plūduriuodavo. Kreiva juos taip vadint, ar ne? Kreiva ir tai, kad jie gali vėl pradėt nykt, nes dėl žmogaus veiklos vandenynas triukšmingas ir jie negali susikalbėt. Kreiva, kad triukšminga net po vandeniu. Kreiva, kad aš klausaus lietaus per kompiuterį.

nuotraukos: pirmojoje mano draugas Darius, kuriam patinka moterys, nors nuotraukoje atrodo visai kitaip; o antroji nugooglinta, joje yra knygų autobusas.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (13)

 1. Vilmis 

  Aš ir vėl nepraleisiu progos patylėti ;D
  Už žodžius apie vyrus “..nes tik jie sugeba mane pastatyt į vietą, o to kartais irgi reikia..” feministės tau gerai į kailį įkrėstų, nes pasiduodi vyraujančiam stereotipui, kad moteris/mergina yra silpna būtybė ir negalėtų išgyventi be vyro.

 2. Reda 

  visai ne tą turėjau galvoj, gyvenime dauguma vyrų lakstė iš paskos, o man to nereikia, man reikia lygiaverčio partnerio, kuris man gali atspardyt subinę, jeigu to reikia, o ne nuolat nusileisti, globoti ir mylėti.
  žodžiu, man nereikia gerbėjų, man reikia draugų. :)
  o mane į vietą pastatyt sugeba tik tvirto charakterio vyras, nes mano pačios būdas būtent toks. :)

  nors šiaip aš nesu feministiška, bet manau, kad moteris/ mergina gali sėkmingai gyventi be vyro.

 3. Lina 

  Reikia sakyti ketvirtas viršelis (va, ką man duoda studijos…). Ir klaikiai užsinorėjau dabar perskaityt tą knygą ant minkščiausios pasaulio žolės to paties pasaulio pakrašty

 4. Reda 

  Eik tu sau! Rimtai? Ketvirtas viršelis? Pirmas yra tas pagrindinis, antras yra vidinis po pirmu, trečias nugarėlės vidinė pusė, o nugarėlė tada yra ketvirtas? Haha.
  Kažkaip idiotiška. :)
  Aha, knyga visai verta minkštos žolės, nežinau, ar ji tiek gera, kad būtų verta pasaulio pakraščio, bet… :)

 5. Vilmis 

  Phew! :) Reiškia ne taip supratau.

 6. Reda 

  Phew! Problem is solved! :) Vilmi, gi pažįsti mane, aš tikrai nesu iš tų moterų - švelniųjų būtybių, kurios pačios lenda vyrams po padu. ;)

 7. Vilmis 

  Tai jau tikrai, kad nesi :-) Tik paskaičiau apie rūžavus apatinius (ir dar su “deimantais” :DDD) ir suabejojau.

 8. Reda 

  žinok mane irgi tai nustebino. :DDD čia mama, manau, kad tyčiojasi iš manęs. ai bet tie apatiniai visai mieli. :D

 9. alkoholikairnieksai 

  hehe, nusikopinau vieną sakinį į savo sentencijų folderį >:]

 10. Reda 

  miela. kurį sakinį? :)

 11. alkoholikairnieksai 

  “Man patinka vyrai, kurie pasitiki savim, nes tada ” :)

 12. Reda 

  vadinasi aš esu sumani, nes taip ir galvojau. :)

 13. ALGdas 

  Moteris, aišku, gali gyventi ir viena, bet normalu, kai dviese, o tai ypač ryškėja veliau, kai prireikia ir atramos, ir nuoširdaus, tikro pabendravimo.


Rašyti komentarą