BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Viskis Baltupiuose

2009-10-09 | Aš esu tai, Kasdieniška

Vakar visą dieną vaikščiojau permirkusiom kojom. Gražieji HUB nėra tokie jau praktiški. Stebiuosi, kaip neperšalau, nes važiuojant autobusu namo buvo klaikiai šalta. Nors imk ir verk iš nevilties. Gerai, kad turėjau su kuo kalbėt, o vėliau skaičiau Daniel Quinn „Izmaelį“ (gera knyga, kai baigsiu galbūt parašysiu apie ją. Norit?)

Geriausias viskis pasaulyje ir Baltupių monolitai.

Žinoma, smagiausia yra tai, kad užvakar aš lygiai taip pat avėjau HUB`us. Lijo. Esu tikra, kad mano kojos buvo permirkusios, bet jaučiausi puikiai. Kai kikendamos bėgom per Baltupių balas į troleibusą, kai su Aiste lakstėm po Cvirkparkį, kai linojant turėjau atremti priekaištus dėl Vanna Talinn butelio, kurį aš palikau ant spintelės, pasistumdžiau su Agne prie veidrodžio ir pamiršau.  Jis dabar laukia savo eilės. Stoviniuoja sau Geistautės šaldytuve. Kartu su vynu, kurį aš būtinai išgersiu pusryčiams. Kadanors.

Mes jums atrodom kvailos? Triukšmingos ar tuščios, mes švaistom savo gyvenimą, laistydamos jį geriausiu viskiu pasaulyje? Užtepam liūdesį akių šešėliais, užlakuojam jį raudonai, atrodo, kad mums realybė skendi cigarečių dūmuose? Kažkur toli, kur nesimato mūsų žėrinčių auskarų iš Taivanio, karoliukų apyrankių iš Turkijos, ar milžiniškų žiedų iš Maroko? Realybė yra ten, kur nebeskamba muzika, kur mano dailios rankos nedegina absento, kur sapnuoti gyvates tikriausiai yra blogas ženklas.

Realybė visad yra visai arti mūsų. Mes atsikėlusios nusivalom juodus akių šešėlius, palendam po karštu dušu ir išgėrusios kavos kvėpinamės tais pačiais Nina Ricci, Kenzo, Lauder, kur avėdamos tuos pačius HUB`us einam per tą patį Cvirkparkį, kur lygiai taip pat juokiamės. Tik kiek tyliau.

Mes daug dirbam, mes mokomės, mes skaitom knygas ir žiūrim ne vien Gossip Girl. Mes sportuojam ir mes

Raminta, Aistė, Geistautė, Reda. Buitinis alkoholizmas.

Raminta, Aistė, Geistautė, Reda. Buitinis alkoholizmas.

galėtumėm jums paaiškinti, kas yra nuošalė futbole. Po Helsinkį mes vaikštom tik pėsčiomis ir klausomės, kaip vietinės merginos pasakoja apie savo jūreivius senelius, kurie buvo pripratę prie heroino. Mes kartais miegam palapinėse ir rašom mokslinius tiriamuosius darbus, mums būna liūdna dėl nepelnytų referatų, mes ilgimės viena kitos, kai įstringam Anglijoj ar Škotijoj, mes bijom audrų, kurios virpina mūsų viešbučių langus Japonijoj. Mes verkiam ir labai pavargstam, mes vedžiojam šunis užsimaukšlinusios apsipūtusių muzikantų kepures, mes klausomės priekaištų, barbenam klaviatūromis ir sapnuojame Excel`į.

Gyvename jūsų realybėj. Tikrai dažnai gyvenam. Tik kartais įsipilam į taures viskio ir įsimetusios vieną kitą leduką labai juokiamės Vilniuj, susikibusios rankom bėgiojam ar turkiškai sukryžiavusios kojas sėdim ant grindų ir dainuodamos Datarock`us užmigdom realybę su visom jos dramom, nesklandumais, nebaigtais ar dar nepradėtais darbais.

Agnė, Reda, Raminta.

Agnė, Reda, Raminta. Susirūpinimo valandėlė.

Jūs su realybe kitaip kovojat? Aš jus sveikinu. Manau, kad jūs visiškai teisus, manau, kad jūsų gyvenimas yra tobulas, jeigu tik jūs esate laimingas. Jūsų gyvenimas yra idealus. Jums pačiam.

Man yra idealus mano gyvenimas. Aš esu laiminga, kad galiu kartais užmigdyt savo realybę. Kartu su Agne, Aiste, Geistaute, Raminta ir Jack Daniels`u Baltupiuose. Esu laiminga gyvendama savo realybėj. Kartu su krūva kitų žmonių. Su savo šlapiom kojom gražiuosiuose HUB`uose.

Nuotraukos: iš asmeninio archyvo.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (13)

 1. getsbis 

  mes jums atrodom kvailos?

  užduodi klausimą, į kurį atsakymą tie, kurie yra skaitę bent du tavo blogo įrašus, jau žino. tavasis atsakymas mums (kuriems TIKRAI gali rūpėti šiuolaikinio jaunimo moralė) - su virtine kontrastų ir priešpriešų, su krūvele garsių vardų ir pavadinimų (kad nepamirštume, kokia tu apsiskaičius) tuojau pritars klausimui ir kartu jį paneigs. kaip žavinga!! ir nenuspėjama!

  man patinka, kaip tu galvoji, bet vis sunkiau darosi prisiverst perskaityt DAR vieną pasitenkinimo savo asmenybe ir savo aplinka įrašą. taip, mes jau supratom, kaip tu myli savo gyvenimą ir kaip nuostabiai eklektiškai moki jį gyventi.

 2. maziausioji 

  Ne kvailos, ne, tik pilnos jaunystės. Ir tai (net ir pasibaigus Jack Daniels) yra nuostabu.

 3. Reda 

  supraskit, kad sita bloga as rasau visu pirma sau ir savo biciuliams. ir dalis yra irasu yra skirti jiems. sitas yra padeka merginoms uz gera vakara. zinau, kad jos skaito mano bloga ir noriu, kad atsivertusios ji po keliu dienu vel atsimintu, kaip buvo jega susitikt.
  as zinoma galeciau joms nusiusti sms`us su `heya, aciu uz vakara! love ya!`, bet sikart norejau parasyt joms savo bloge.

  o jeigu vienas ar kitas irasas jums neidomus ar neaktualus, tai neskaitykit.

  as niekad neverciu to daryt.

  jeigu, kas nors is blogeriu, kuriuos skaitau pati parasytu meiles kupina irasa apie Maironi, tai as jo tiesiog neskaityciau. man neidomu ir neaktualu. as palaukciau iraso apie Saramago.

 4. getsbis 

  nejaugi vis dar sakoma ‘rašau sau / dėl savęs’ ? banalu. neįdomu. ir gryna tiesa - todėl visų mūsų blogai ir yra tokie egoististiniai, savo turiniu kone identiški.

  bet šiaip dabar pasidarė aiškiau. ok. tavo draugai skaito. apie jūsų bendrus vakarus. ok.

  tiesa. aš taip nedarau kaip parašei. man svarbi žmonių, kuriais domiuosi ir kurių blogus skaitau, asmenybės raida, ar kaip čia pasakyt. niekad nepraskipinu nė vieno įrašo. ta prasme, mano rssreadery tik tai, kas mane stebina, moko, praturtina, džiugina. o žmonės, aišku, nėra vientisi, ištisai šedevrais nesimėto. bet viskas gerai, vis tiek.

 5. Reda 

  nieko cia banalaus.
  jeigu sugalvociau rasyt del skaitytoju, tai tada rasyciau vientisa bloga, temini. arba rasyciau vien apsakymus.
  blogas yra tam, kad nepamirsciau, kas yra rasymas, kad kartais susideliociau mintis ir nepamirsciau to, kas man idomu ir svarbu.

  asmenybes raida? kiek yra asmenybes bloge? tiek, kiek autorius nori jos idet… ir tik tokia asmenybe, kokia autorius ideda.

  aciu uz kritika, bet tikrai nesikeisiu. :)

 6. Mu 

  Jei rašytum ne dėl skaitytojų, rašytum į supistą sąsiuvinuką arba giliai nukištą kompo folderiuką.
  Dar, nebent, tom pačiom savom mergičkom į mailus.

  …virtuali asmenybė irgi yra asmenybė.
  Anyway.

 7. Reda 

  ei, as juk XXI amziaus vaikas. ranka rasyti nebemoku, o mano kompe visa vieta uzima SIMS3.

  anyways… tikrai tikrai jus tiesiog neskaitykit ir baikit mane mokyt.

 8. Praeivis 

  Nemeluoji, bloga rasai tikrai del saves, saves garbinimo tikslais.
  Bet skaitytoju nuomone ir vieta blogotope tau rupi – pati kreipiesi i tariama skaitytoja, bandai provokuot ir kartu neleidi ne suabejoti, kokia tu ”nuostabi ir nepakartojama”. Gal tau ir sunku bus tai pripazint, bet pasaulyje yra ir kur kas geriau rasanciu zmoniu nei tamsta, taip kad neprilygstama tu gal nebent savo nuolatiniais bandymais pateisint savo auksta saviverte, kam ir skirta visa tavo rasliava. Beje, pasinaudosiu tavo patarimu – dedu tau ignora. Ir kitiems patariu. Matot gi, panele puikioji visus savo skaitytojus laiko neismaneliais.

 9. Reda 

  nesamone.

  as savo skaitytojams pristatau savo gyvenimo puse. ju nemokau, nelaikau ju neismaneliais, manau, kad jie gyvena kitaip ir kvieciu paziuret, kaip gyvenu ir kuo kvepuoju as.

  nes blogas tai mano.

  as savo skaitytoju neismaneliais nelaikau. as placiaja prasme myliu zmones, man jie labai idomus, as labai megstu is ju mokytis, man patinka skirtingi poziuriai, bet tik tuomet, kai man juos pagarbiai pristato ir nesistengia manes mokyti ar pakeisti.

  jums dziugu zinot, kad as dabar zinau, kad jus zinot, kokia as esu savimyla?

  puiku. dziaugiuosi uz jus.

  na siaip nesidziaugiu. tik issireiskimas toks.

 10. vardas 

  Man tas jusu didziulis pasipiktinimas auksta Redos saviverte ir jos meile savo gyvenimui primena gryniausia pavyda. Kitos priezasties nesugalvoju. Ir jeigu tokiais komentarais tikites ja pakeisti ar bent kiek nuslopinti jos pasitikejima savimi, tai garantuoju, kad jusu pastangos bus bevaises. Ir tikrai, jeigu jums nemalonu tai skaityti, tai neskaitykit. Del dievo meiles.. Bet tame ir kampas, kad jums idomu… o va cia ir yra talentas… In your face :)

 11. Audrius 

  Sutinku su Reda. Niekas nevercia jusu skaityt. Nepatinka- neskaitykit. Viso kurimo esme ir yra savo noru patenkinimas, o ne kazkieno kito. O seip visi jus tokie patys narcizai, tik vieni turi drasos tai pasakyt, kiti ne :)

 12. šaulys 

  mm. viskis. mm. parašyk kada apie tą knygą (Izmaelį). ir jeigu manęs akys neapgauna, plaukus nusidažei, ane? tinka tau :)

 13. Reda 

  Ačiū. ;)

  Ok, apie Izmaelį parašysiu, nes tikrai idomi knyga ir susišaukia su mano specialybe truputį.

  Taip, plaukus nusidažiau. Seniai jau. Beje, mano plaukai natūraliai yra tokios spalvos kaip dabar, t.y. nuo pelenų iki dirty blonde.


Rašyti komentarą