BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

VU GMF pirmakursių stovykla.

2010-08-26 | Aplinka, Aš esu tai, Kasdieniška

Esu peršalus, viešiu tėvų namuose ir trinuosi aplink su treningais ir per dideliais markškinėliais. Labai noriu sulčių, todėl manau, kad persirengsiu ir nueisiu parduotuvėn.

Peršalau VU GMF pirmakursių stovykloje, kuri tris dienas vyko prie Pailgio ežero tarp Nemenčinės ir Pabradės. Oras buvo visai gražus, tradiciškai smarkiai nulijo, o visą likusį laiką švietė saulė, tačiau vakarai jau šalti, o man visad sunkiai sekasi praktiškai susidėti kuprinę, bet aš turėjau kaspiną plaukams, kurio nepanaudojau. Šiemetiniai pirmakursiai labai ramūs ir atrodė keistai, ypač po pernykščių nuolat girtų ir rusiškai siūlančių eiti šen bei ten timpėmis apsitempusių vyrų. Antra vertus, viskas vyko planuotai ir tvarkingai, be jokių pykčių, o tai, manau, kad į naudą mums kaip komandai, net jeigu ši ramybė ir nebuvo vien mūsų nuopelnas. Tikiuos šiųmetinius pirmakursius susitikti atstovybėj ir produktyviai kartu dirbti.

Mylimiausias pirmakursis Artūras.

Mylimiausias pirmakursis Artūras.

Taip pat tikiuosi, kad per studijų metus pirmakursiai susipažins su ALUM ir jo mergina LEIKA.

Atmetus peršalimą, mirtinai suterliotus mėgstamus džinsus ir močiutės itin, švelniai tariant, chujovai iškeptas voveraites, kurias rinkom su merginom (jų dar daug liko namie Vilniuj, ramiai, jeigu skaitot), tai stovykla buvo visai gera, bet tikiuos, kad kitais metais grįšim į GMF tradicijas, nes mes juk esam tas rėkiantis, alum besilaistantis ir už absoliučią laisvę pasisakantis fakultetas.

Mylimiausia prodekanė su mylimiausia pirmininke.

Mylimiausia prodekanė su mylimiausia pirmininke.

Nes tik mūsų veteranai sugeba sliūkinti nešdami šakas ir aspimesdami krūmu, o pakeliui sulaužyti čiaupą ir išdaužti langą, ir tik mūsų stovykloje neaiškiom aplinkybėm gali sprogti sodo nykštukas, o labai seksualios pirmakursės miega su šilkiniais naktiniais.

Mylimiausia Geistautė su mano mylimiausiu megztiniu ir savo mylimiausiais genetikais.

Mylimiausia Geistautė su mano mylimiausiu megztiniu ir savo mylimiausiais genetikais.

Pirmakursiai, dar kartosim ir daug trankiau.

Kolegos, jums ačiū.

H&M vyrai, jūsų labai ilgėjaus.

nuotraukos: Justinos iš centrinio biuro, kuri gerai grybauja.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (13)

 1. Vakarė. 

  Linkime pasveikti !
  O šiaip tai aš dabr užsinorėjau alaus. Ir sugalvojau progą, kada Tu galėtum atvažiuoti į Varėną (taip taip, mes turim ne tik Tamstą ).

 2. Vilmis 

  Dūžtantys langai, sprogstantys nykštukai - dar galima paminėti seną legendą apie mistiškai dingusį SA kompą prieš daugybę metų… :DD
  Sveik kuo greičiau “_”

  p.s. o kas tie H&M vyrai??

 3. Reda 

  sveikstu, nes reikia daryti susitikimą su vyrais, kurie nešioja timpes ir mane rusiškai siunčia eiti šen bei ten. mes šiuo emtu esam labai geri draugai. :)

  taip? kokia toji proga? aš atvažiuosiu ir be progos, bet kokioj rugsėjo pabaigoj ar spalio pradžioj, manau. :)

 4. Reda 

  Vilmi, aš nežinau tos legendos, bet paklausiu vyresnių, kai jau grįšiu į fakutletą. arba tu papasakok.

  nugi Emilis su Valaičiu. :)

 5. Vakarė. 

  Nu kaip smagu kaip smagu, jei atvažiuosi. : )
  Mes turim Grybų Šventę, kada gali prisivalgyt visokių rūšių grybų (nuo voveraičių ar baravykų iki meduolinių grybukų su cukraus glajum), pašokt pagal abejotinos kokybės muziką ir šiaip, turim progą dar vienai šventei paskutinį rugsėjo šeštadienį.
  P.S. Jei pasveiksi, nueik penktadienį į koncertą mokytojų namų kiemely. Ten turėtų būti taaaip super, tai papasakotum bent jau, hihi. :))

 6. Brigita 

  Tas mistiškai dingęs kompas regis buvo per 2006 metų stovyklą, kur jis dingo niekas nežino. Spėjama, kad nuskendo :D Paklausk vyresnių, jie geriau žino tą legendą ;)
  Iš tikro tai jus reiktų pasveikinti už turbūt pirmąją ramią stovyklą ;) Tai irgi labai geras pasiekimas :)

 7. Vilmis 

  Brigita teisi - kompas dingo 2006 (po to mums Žemė :DDD padovanojo milijoną ir nusipirkom 2 naujus). Buvo taip, kad ryte atsikėlėm ir supratom, kad kompo nebėra, kuris buvo paliktas salėje. Niekas nieko nematė ir nežino. Gal koks naras benardydamas ir atras kadanors likučius, jei jis iš tikro nuskendo. Šiaip Arnas šią istoriją galėtų vaizdingiau papasakoti.
  Esmė, kad tais laikais kompas dar gana vertingas daiktas buvo :DD

 8. Brigita 

  Vilmi, ne milijoną šiek tiek mažiau bet užteko :D. Iš tikro jaunesnė karta turi išgirsti visas senesnes mūsų atstovybės istorijas, nes daug praranda :D Jie turbūt net nežino, kaip mes idomiai ir smagiai gyvenome :D

 9. Reda 

  Vakare, aš jau susitariau su mama, kad pabūsiu namie iki šeštadienio, o ir pasveikti noriu normaliai. grybų šventė? geras, gal ir visai smagu būtų apsilankyt. ;)

  Brigita ir Vilmi, kai ką žinom, bet, manau, kad daug ko nežinom… būtų smagu, jeigu dažniau ateitumėt, arba gal mums tada reikėtų kokį pasisedėjimą su veteranais susiorganizuot, arba daryt tai periodiškai. :)

 10. Vilmis 

  Va va :) periodiniai pasisėdėjimai būtų cool, nes jei kažkas negali/nenori ateiti vieną ar antrą kartą tai trečią kartą pakviesta(s) būtinai sudalyvaus.

  Brigita: nu jo ten buvo mažiau. Ir dar gi ta proga himnas atsirado “Žeme dovanok, mums šimtą tūkstančių..” :DDD

 11. Brigita 

  As ir uz tai, kad būtų periodiniai pasisėdėjimai. O siaip tai gi artėja gamtukų sąskrydis, tai manau ten veteranų tai tikrai apsilankys :)
  Vilmi: jo tas himnas tai dažnai skambėdavo :D

 12. Vytas 

  Reda, jeigu trumpiau , tai siu metu stofke sudas o anu buvo jega.

 13. Reda 

  Tikrai… Reikės apsilankyti sąskrydyje. :)))

  Vytai, aš galbūt norėčiau tarpinio varianto. :)


Rašyti komentarą