BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

2011-12-25 | Kasdieniška

Sulauki tokio laiko, kada visi jau miega ir atslenka vis tik ne tokia ir mėlyna naktis. Ir vis dažniau klijuoji kitokius tekstus, dalį mintyse, o dalį suguldai į ekraną. Beje, buvau pasakojus, kad mano seni tekstai sudegė su kietuoju disku? Juos visus (tikiuosi, kad visus) turi mano draugai, tad atgausiu.

Anąkart vis tiek profilaktiškai paverkiau virtuvėj, o tada ilgai kalbėjau su geriausiu draugu. Ne apie tekstus. Apie reikalus ir dalykus. Taip, tie žodžiai neturi jokios prasmės ir niekas po jais nesislepia. Palenkiau šriftą, kad atrpodytų reikšmingai.

Tiesa ta, kad mano tinklaraštį skaito pernelyg daug man brangių žmonių arba tų, kurių man dėl vienų ar kitų priežaščių reikia. Šįkart palenkiau su dviprasmybe. Vieniems negalima pasakoti vienų, kitiems - kitų dalykų. Dalies dalykų negalima pasakoti jums. Negalėčiau sakyti, kad aš prisidirbu daugiau nei įprastai. Aš nesąmones sistemingai darau visą gyvenimą, bet jeigu seniau turėjau poreikį jas analizuoti, tai šiandien aš pati padegu savo vidinį kietąjį diską, o prieš tai nieko nesiuntinėju draugams.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (2)

  1. RagaNaite 

    Niekada nereikia gailėti senų daiktų. Jei yra noras(reikalas) degti kietiesiems diskams, tai tegul… Visada yra geresnių, daugiau atminties turinčių… :) Su šventytėmis :*

  2. Subjektyvi 

    Švenčių proga linkiu geros nuotaikos ir tik teigiamų emocijų :)


Rašyti komentarą