Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-01-09

Vyrai.

Publikuota: Aplinka

Tobuloms moterims reikia tobulų vyrų, jeigu jų negaus, tai joms teks draugauti tarpusavy. Arba tapti aseksualiom. Arba prasidėjus su bet kuo virsti ciniškom kekšėm.

Nes normaliai mūsų egzistencijai mums tikrai reikia jūsų plačių krūtinių po kuriomis mes dūstam ir kartais aikčiojam, stiprių rankų, kuriose mes atsipalaiduojam, suprasdamos, kad net neverta bandyti priešintis, mums reikia jūsų lūpų, kurios palieka mums žymes ant kaklų. Vėl. Ir jūsų sodrių balsų, kurie mums pasakoja nesuprantamas nesąmones apie mažytes filmavimo kameras, jūsų suglamžytų marškinių su kuriais mes ropščiamės į lovas, sušalusios, nes ką tik turkiškai sukryžiavusios kojas surūkėm pirmą cigaretę, o dabar vėl glaudžiamės prie jūsų, o jūs džiugiai bučiuojat mums kaktas.

Žinot… bet  labiausiai mums reikia jūsų logikos, veržlumo ir šaltakraujiškumo, jūsų agresijos ir beatodairiškumo, jūsų nutylėjimų, kai pyktelėję tik vyptelit, jūsų griežto tono, kai vadinat mus kvailom meiliai glostydami mums nugaras, kai susirūpinę žiūrit išplėtę akis ir praradę viltį tik atsidūstate, jūsų sugebėjimo mus kartais užčiaupti, jūsų susikaupimo ir ramybės. Kad ir kas nutiktų.

Dievas mane sukūrė iš jūsų šonkaulio… Kai aš buvau jūsų šonkaulis, tai aš mačiau jūsų plaučius prisipildančius oro ir vėl subliūkštančius, aš mačiau jūsų skrandį ir tabako dūmus jūsų trachėjose, aš mačiau jūsų širdį, vyrai mano. Aš mačiau daugiau, nei jūs kada regėsite. Ir kiekvieną kartą, kada tu man prisimerkęs kalbėsi apie tai, kaip tu moki valdyti moterį… Aš mačiau tavo širdį.

nuotraukose: Jonathan Rhys - Meyers. Tobulai gražus vyras.  nuotraukos: Daily Mail.


Patiko (0)


Atgal į: Vyrai.