BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Aš jaučiu pareigą priminti, kokia aš esu moteris (tikros moterys yra truputį kalės).

2010-06-26 | Aplinka, Kasdieniška

Vakar Vytui pasakojau, kad kai aš pradėjau rašyti blogą (seniau turėjau kitą, rašėm kartu su Juste… prieš 4 - 5 metus), tai buvo madingi pseudointelektualai. Turėjai rašyti taisyklinga kalba, daug tarptautinių žodžių ir literatūrinių įmantrybių, būtinai naudoti daug kultūrinio konteksto, būtinai kur nors paminėta Kafką*. Nes nu Kafka yra Kafka. Jeigu jums neaišku, kodėl būtent Kafka, tai aš nematau reikalo švaistyti savo brangaus laiko ir kalbėti apie Kafką su vidutinybėmis. Buvo privaloma kartas nuo karto komentuojant pamokyti gyventi mažiau Dievo apdovanotus (tai yra visus kitus) rašinėtojus. O šiaip Dievo paliubomu nėra.

Šiandien blogina mergaitės!

Mergaitės lėlės.

Moterys kalės.

Visų pirma, tai meilės nėra. Meilė išvis daxuja užknisa, vyrai irgi. Mane moterų kalių įrašuose visad žavi vyriškasis vaidmuo - kadaise buvo pirmoji meilė Tomas - Domas**, kuris buvo vienintelis, pats svarbiausias ir saldžiausias, dėl jo linko keliai ir skraidė drugeliai, jam vienam mergaitė lėlė vis kepdavo citrininius keksiukus***. Ir jo es em es rytais šviesdavo ryškiau nei saulė. Prieš jį nudelbdavai akis mokykloje, o jis savo tvirta ranka kilstelėdavo tavo smakrą ir žūrėdamas į tave savo nuostabiai mėlynomis akimis nuostabiai šypsodavosi.

Bet jis yra asilas nx. Jis tik žaidė ir sudaužė tau širdį, todėl tu dabar norėtum jam nuraut kiaušus ir šušert juos tai storai (nes tu esi anoreksikė) kurvai su kuria jis dabar tamposi.Tu jį dabar priversi šliaužiot keliais paskui ir bučiuot žemę, kuria tu vaikštai, bet… viskas baigta.

Tomai - Domai, tu neįsivaizduoji, kokią tu man paslaugą padarei. Dabar jau viskas, dabar aš jau niekada neverksiu ir dabar saugokis, vyriškoji gimine. The bitch is there**** . Dabar jau man yra px, dabar aš žaisiu ir meluosiu, gersiu ir rūkysiu. Ir kalbėsiu dviprasmybes, kurios galėtų reikšti seksą. Vyrai yra gražūs, stiprūs, turi gerą humoro jausmą, žaviai pavydūs ir visai zjbs, bet šiaip vis tiek debilai.

Moters kalės gyvenime vyrai turi užimti didžiąją dalį (kad ir kokios beprasmybės jie yra), antra pagal svarbumą dalis yra fešion. Meilė jai yra išsakoma paveiksliukais*****, anoreksija, rūkymu ir aukštakulniais. Drabužiai kartas nuo karto yra svarbu.

Visa kita gali šmėžuoti - tėvai užknisa, mokykla, užknisa, kitos moterys kalės užknisa******.

* Nieko prieš Francą Kafką neturiu. Man jis tikrai patinka. Mokykliniam kurse, matyt, yra „Metamorfozė“. Taip? Aš siūlau perskaityt „Pilį“ - melancholiška ir įtempta vienu metu. Man labai patiko.

** Ironija. Vytai, tu turėtum suprast.

*** Taip, tie citrinininiai keksiukai mane tikrai traumavo. Geistaute ir Rokai, jūs turėtumėt suprast.

**** Visokie angliški yra labai svarbu.

***** Aš tai padariau idealiai - man pavyko suderinti madą, vyrus ir seksą.

****** Jos tuščios, pigios, kekšės ir storos. Nepaisant to, kitų moterų kalių įrašus būtina komentuoti išreiškiant visokeriopą moterišką solidarumą, ypač jei kalba eina apie kiaušų rovimą tomams - domams.

P. S. Aš turėčiau pareikšti savo asmeninę nuomonę? Aš laikausi Vyto pozicijos, kad žmonės, kurie tiek daug dėmesio skiria sau neturėdami absoliučiai nieko yra erzinantys.

Nuotraukos: nugoolintos, atsiųstos draugų ir paimtos iš Eligijaus FB.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (34)

 1. baltuma 

  Kas liečia “kales”, tai pataikei tiesiai į patį taikinio centrą. Spaudžiu dešinę ir keliu nykščius į viršų.

  Dar galėčiau pridėti, kad, jei jau mergaičiukė įsivaizduoja esanti “kalė”, tai būtinai apie tai parašys idiotiškiausią internetinį romaną, kurį liaupsins panašios “draugės kalės”, o visiems, bandantiems pakritikuoti, rėš “nokautuojančius” “Tu pavydi, nes taip neparašytum”, “Tu kažkokia užsikompleksavusi ir todėl taip rašai”, “Niekam tavo nuomonė neįdomi” arba “Nepatinka — neskaityk”.

  O dėl pseudointelektualų… Et, gal savo nuomonės šia tema nereikšiu, nes glaustai neišeis, o dar vieno rekordinio ilgio komentaro palikti nenoriu. *raudonuoja*

 2. Airina 

  “….kad žmonės, kurie tiek daug dėmesio skiria sau neturėdami absoliučiai nieko yra erzinantys…”

  Pritariu 100%

 3. Reda 

  ai tikrai kalių romanai ir dar yra būtina slėpti savo identitetą, jeigu blogas iškyla viešumon, tai reikia nedelsiant kurti naują - champagne and blue nails. :)

  o man komentarai patinka. ir ilgi komentarai patinka. (šypsausi)

 4. Vytas 

  Reda, aš kitaip savo požiūrį apibūdinčiau šiuo klausimu. Aš nekenčiu žmonių kurie įsivaizduoja kad yra kažkas, nors iš tikro yra absoliutūs gaišenos.

  p.s nesupratau Tomo-Domo niekaip

 5. Reda 

  Principas tai tas pats, tik tu visad viską aštriau vertini nei aš.

  p.s. Čia visiškai smulkmena. Tik kad tu, manau, vienintelis tai žinai, todėl tik tu ir galėjai suprast. Prisimink, ką aš vadinu Tomu - Domu (nes vardo neprisimenu) ir čia aš jį vadinu pirmąja meile, o tai yra ironiška. Jeigu vis tiek nesupranti, tai tada jau privačiai.

 6. Vilmis 

  Kiekviena(s) nori būti pripažinta(s), žinoma(s) ir matoma(s). Susireikšminimas ar įsivaizdavimas kad esi tas kas nesi padeda jaustis geriau - tai kaip oras isteriško charakterio asmenybėms, kurios linkusios pulti į depresiją arba begalinę euforiją ir kurių nuotaika keičiasi 24 kartus per parą. Išsisakymas internetinėje erdvėje padeda jaustis matoma(-u) ir būti arčiau susikurto įvaizdžio (pvz. super mega bitch :D).
  Jo, sutinku, kad vyrai yra debilai :DD pats tokiu dažnai jaučiuosi :DD

 7. baltuma 

  Na, išsireikšiu kiek įmanoma trumpiau. Perskaičius tavo parašytą pseudointelektualų apibūdinimą, man prieš akis iškilo vienas šiuo metu blog’e besivaidenantis… Kaip čia švelniau pasakius? Pasakysiu taip: kivis, kuris nusprendė, kad gali skraidyti. Jo pasaulėžiūrą būtų galima apibūdinti taip:
  “Aš esu toks fakin protingas, fakin gražus, fakin fainas, fakin apsiskaitęs, fakin intelektualus, fakin išprusęs, fakin idealus… Pasaulyje egzistuoja dviejų rūšių žmonės: fakin protingi, kurie pritaria mano nuomonei (bet jie vis tiek niekada nebus tokie suknistai protingi ir genialūs kaip aš) ir visiški fakin degradai bei fakin debilai, kurie man nepritaria.” (Keiksmažodžiai čia būtini, nes kitaip neįmanoma perteikti tos personos kalbos manieros. Beje, jis savo keiksmuose nemato nieko blogo).

  Tiesą sakant nežinau, kurie asmeniškai mane labiau erzina: minėto tipo pseudointelektualai, ar 14-etės, kurios nusprendė, kad “metas pažaisti kales”.

 8. Reda 

  Vilmi, sutinku, bet ar tu nemanai, kad jeigu šitai nebūtų viešinama ir jeigu tai nebūtų tapę trendu, tai tos mergaitės būtų protingesnės. Žiūrėk, jeigu mada yra pseudointelektualumas arba menininkai, kaip mano laikais, kada visi grojo, piešė, rašė, skaitė ir manė, kad tai yra kieta. Aišku, grojimo, piešimo, rašliavų kokybė ar skaitomo teksto suvokimas jau kita kalba, bet… galvoj vis tiek kažkas turėjo likti.

  Turiu galvoj, kad rūkyt, gert ir dulkintis ir taip savu laiku išmoks… Šita mada kažkokia destruktyvi.

  Hahaha. Aš nemanau, kad tu debilas. :)))
  ___
  Baltuma, aš, matyt, labai atsilikus arba nenuovoka, nes nesuprantu apie ką tu kalbi… (numesk man adresą į žinutes, paštą, FB :)
  Aš pasikartosiu, bet intelektas visad geriau nei kekšytės. :) net ir suvaidintas intelektas.

 9. Vakarė. 

  Perskaičius Tavo įrašo pavadinimą aš tikrai išsigandau, bet nurimau greitai. :D Būsiu gal vienintelė penkiolikmetė, kuri čia pasireikš.
  Reda, pritariu Tau iš tikrųjų tai kokiu šimtu procentų, bet dar norisi šį bei tą parašyti čia.
  Kad pseudointelektualios mergaitės yra geriau, nei kekšytės, tai tikrai aišku. Nes nu, kad pasirodytų intelektualios, jos turi bent jau truputį pagooglinti, kai tuo tarpu kekšytės googlina tik nuotraukų. Taviškės, beje, išties superiškai atrinktos !
  Kas dėl vyrų (nors man nelabai limpa šitas žodis, kai kalba apie penkiolikinių susižavėjimą, bet ką jau čia), tai mane dar itin juokina, kai merginos rašo, kad JĮ pamiršo ir ištrynė iš savo gyvenimo, bet tai pažymi kokiuose dešimtyje įrašų, jei ne daugiau. Įdomu, ar yra nors vienas žmogus, kurį joms pavyko šitaip apgauti?
  Galėčiau čia dar labiau plėstis, bet verčiau einu pabloginsiu (apie savo meilę. irgi vyras, manyčiau. London, I’m coming!) ir pabaigai pridursiu, kad norėčiau tikėti, jog šitas jaunųjų kekšyčių bloginimo kultas bent kažkiek lavina jų rašymo stilių.

 10. molisju 

  14 jaustis kale? wtf? kame čia kampas yra aš nepagaunu… net neskaitau tų rašliavėlių, nes tai visiškai apgailėtina.
  ir šiaip, aš tarkim, 14 būdama dar net minčių neturėjau apie tokius dalykus.

 11. akvareles 

  aš nesuprantu tokių paradoksinių moterų kaip tu, Reda. Rodos, protinga, studijuoja biologiją (ar mediciną, nežinau), bet vat, nori būti padugne ir viskas. Kame fetišas?

 12. Reda 

  Vakare, tu nesi tipinė 15metė. :)

  molisju, aha, aš irgi. :) aš tuo metu žaisdvau kompiuterinėj su bernais. quake. :)

  akvareles, aš studijuoju molekulinę biologiją ir tikrai esu protinga, dar graži, labai atvira ir liberali, bet kartu nebijau pabūt ironiška ar pikta; jeigu tau tai siejasi su padugnėm, tai tu susipainiojai sąvokose.

 13. akvareles 

  Sąvokų aš nepainioju. Pasirodo, studijuoji vieną kiečiausių specialybių ant Lietuvos. Žavu. Pagirtina. Reda, tu vaidini. Ir dar esi labai paaugliško mąstymo, bet ir tai žavu. Tikros kalės savęs kalėm nevadina, jos tokiomis būna. Ar išdrįstum paskaitoje sedėti ant stalo susikėlusi kojas, tuo tarpu po mini nedėvint jokių apatinių? Ar bare prieitum prie seno vokiečio, sėstum jam ant kelių ir “dėl sportinio intereso” griebtum jam tarp kojų? Ar pastumtum stropią kurso draugę eilėje prie matavimosi kabinų? Kalbėk, žavėk penkiolikametes, duok peno diskusijoms. Viva pseudoegos, bet tik čia, internetinėj erdvėj. ;)

 14. Reda 

  Haha. Aš tikiuos, kad tau kada pavyks sutikti mane ne internetinėj erdvėj ir tada galėsi darytis išvadas, kita vertus, manau, kad ir iš blogo galima pasidaryt teisingesnes išvadas.
  Nieko panašaus, aš kalė nesu, aš žinau savo vertę, o jos įrodinėt graibant vokiečius ar vaikštant be apatinių neturiu poreikio.
  Nežinau, ko tu konkrečiai nesuoranti, ar šito įrašo, ar blogo esmės, ar manęs pačios, bet poreikio įtikti ir įtikinti visus aš irgi neturiu.

 15. Vilmis 

  Reda: sutinku, kad “..kad jeigu šitai nebūtų viešinama ir jeigu tai nebūtų tapę trendu, tai tos mergaitės būtų protingesnės”. Deja, jos nemato kito pasirinkimo. Daug lengviau į galvą įkalti “būk kale” nei padėti atrasti savitumą ir išugdyti pasitikėjimą savimi.

  p.s. būtų gerai jei jos tavo arba panašius blog’us pasiskaitytų ;D

 16. elle 

  thumbs up

 17. molisju 

  Reda, o tu šiandien gal buvai Trakuose? :)

 18. Reda 

  Vilmi, būtent! Šiaip būtų dar geriau, kad tėvai rastų laiko vaikams… arba kad mokykla įkvėptų, o ne augintų raštingus braškių skynėjus.

  elle, (smilin`)

  molisju, o šiandien tai?.. buvo birželio 27 d.? Buvau, iki 6 valandų vakaro buvau. Matei mane? :)

 19. molisju 

  taip, buvo 27d. jei tu buvai su baltais marškinėliais, tai reiškia mačiau. :)

 20. Reda 

  kiek pamenu, tai vakar buvau apsirengus languotus marškinius. :)
  tai, matyt, ne aš.

 21. molisju 

  nu va… :)

 22. Vilmis 

  molisju: kitą kart kai pamatysi Redą nebijok prieiti ir pakalbinti. Žinok ji tikrai nesikandžioja ir nesimuša :P :DD

 23. molisju 

  tai gal ir gerai, kad neužkalbinau, nes kaip paaiškėjo visai ten ne Reda buvo. :)))

 24. proz 

  eh, pasiilgau senų gerų pseudointelektualų laikų. prieš kokius šešis metus gerdavom ant barbakano ir kalbėdavom apie Hamletą (didysis Kafka kažkur tarp mūsų, aišku, irgi būdavo). o kas su mumis nekalbėdavo apie Hamletą, tai buvo fyfos ir forsai.

  nu bet ne tokie blogi ir išaugom. ir aš tikrai labiau už tuos, kurie bent jau taisyklingai rašyt išmoksta, knygučių paskaito, papaišo, pamuzikuoja. o įsitikinimas, kad viską žinai, su paauglyste praeina. taip kad jau galėtų į madą vėl pseudointelektualai sugrįžt, visai nebūčiau prieš :)

 25. Ignas 

  Galiu pasakyti, kad cia yra banalybe, tiesiog sie zodziai sklinda labai pisimistiskai ir speju, kad kazkas, siuo atveju autoriu norejo islieti savo nepasitenkinima.
  O apie Kafka, yra daugybe zmoniu kurie nezino bet tai nereiskia, kad jie yra “Vidutinybemis” ir dar atrodo buti vidutinybe yra kazkas labai baisaus.

 26. Queen 

  Teisingai tu rašai iš tikro. Aš tai tiesiog neturiu komentarų merginai, kurios visiškai nežeidžia žodis “kalė”, negana to ji dar ir pati save taip vadina.
  Ir iš meilės myžčiojančios paauglės iš šalies yra ganėtinai apgailėtina, bet tai juk bet kokiu atveju geriau už trylikametę “fatališką moterį”, kuri neva tik naudojasi vyrais (?)…
  Linkėčiau nenusipievinti ir būti savimi.

 27. Ignas 

  Man net keista, kad vienas zmogus gali kalbeti uz visa moteriska gimine, kad visos moteris “kales”. Kiek zinau amerikoje psichologai atlieka visokius tirymus del zmoniu gyvenimo budo, nuotaiku kaitos ir t.t
  Ir kai palygina kokiu 1000 arba 10000 zmoniu uzpildytas anketas. Padarydami isvadas jie teigia, kad tai yra priliminarus tyrimas. O gerbiamas autorius vadovaujasi savo nuotaika, nes tekste nematau jokiu faktu argumentu ir ko nors panasau. :)

 28. baltuma 

  Ignai, iškart matosi, kad esi ne blog’eris arba nesiorientuoji šioje erdvėje. Kalba (be to, ironiška kalba) čia sukasi apie “vietinę” (šitos svetainės) bendruomenę, tiksliau, tam tikrą jos dalį. Tavo vietoje būčiau geriau patylėjusi, nes atrodai kaip pingvinas, bandantis daryti tvarką Afrikoje.

 29. Ignas 

  Visu pirma, jokios tvarkos as nedarau, visu antra, as tiesiog parasiau savo nuomone kaip ir daugelis sios svetaines lainkytoju ir visu trecia si svetaine yra prieinama visiems kaip suprantu, tai nereiskia kad kazkas tureciau buti ir kazkam priklausyti.
  Tiesiog pasakysiu paprasta tiesa, jei tekstas idealiai teisingiai parasytas, tai ir nekurstitu zmoniu t.y neskaldytu i dvi dalis, juk visi puikiai zino, kad tiesa yra tik viena. Ir beje manyciau, kad pati geriausias straipsnis yra kai zmonems niekas neformuoja nuomones t.y autoriu. Sis straipsnis formuoja nuomone ir neleidzia skaitytojui susiformuoti jos paciam ;)
  Mano manymu cia yra zeidziantis straipsnis, kuris gali uzgauti kiekviena skaitytoja. Teksto strukturos nebekomentuosiu :)

 30. Reda 

  Tai nėra straipsnis, tai yra mano asmeninis tinklaraštis, kuris į žurnalistiką nė velnio nepretenduoja. Šis straipsnis ir yra žeidžiantis, jį suprasti gali tikrai tik kartas nuo karto pavartydamas blogas.lt tinklaraščius, manau, kad dauguma tai daro ir dauguma esmę suprato.
  Ironija, kaip ir gebėjimas ją suprasti yra dievo dovana, matyt.

 31. ALGdas 

  Fu

 32. Argentina 

  Diskusijos…. Kokios diskusijos…

 33. A. 

  Senas įrašas.. bet nesusilaikysiu nepakomentavus.. Nieko prieš alkoholį, rūkymą, seksą neturiu, nes pati savo gyvenime tą turiu. Tačiau įrašas tiesiai į dešimtuką. Nuoskaudos verčia žmones keršyti pagal stereotipus: vienas pridirbo, visi vyrai kiaulės - keršiju visai vyrų giminei.
  Negi negalima tiesiog mėgautis gyvenimu? Kad ir būnant a little bitch..

 34. Daumantas 

  Man patiko. Ironija ir sarkazmas - vieninteliai dalykai gelbstintys žmogų šitam fakin nūdieniniam pasauly..


Rašyti komentarą