BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Facebook.

2010-01-06 | Kasdieniška

Jeigu prisidedate mane prie snukiaknygės/ veidaknygės/ failbook/ fuckbook, tai prašau brūkštelkit, kad skaitot blogą, mane be proto mylit, manot, kad aš idiotė arba gražuolė, norit man pastatyti kavos, parvežti mane namo, padaryt su manim dziudo metimą per petį, norit man naktį skambinti ir dūsauti…

Prisistatykit.

Ačiū!

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (14)

 1. Argentina 

  Prisistatau - skaitau tavo blogą…

 2. Reda 

  Haha. Matau. :))
  Aš turėjau minty, kad jeigu kas prisideda mane prie facebook draugų, tai tada tegul brūkšteli man žinutę į facebook paštadėžę. :)

 3. Edita 

  snukiaknygė :DD nu labai patiko :D

 4. Argentina 

  Žmonės tokie slapukai? :)

 5. Reda 

  Edita, kiek pamenu, tai kopyraitas nėra mano. Žmonės šitaip kalba. :) Bet tiesa, patinka ir man.

  Argentina, pasitaiko pasitaiko. :) Man nepatinka, kad žmonės X mato mano nuotraulas, video ir visa kita… Juk pažiūrėjus į facebook gali visą žmogaus gyvenimą atsekti. Haha.

  Man tai negaila, aš bendrauti mėgstu, bet draugų sąrašą anksčiau, ar vėliau teks valyti, nes ten jau privisę bala žino ko.

 6. ciuk 

  Lūžtu ;DDDDDDDD Gal nerašei, kaip anekdoto, bet lūžtu kai reikalas ;DDDD

 7. Reda 

  nugi džiugu. ;)

 8. Vytautas 

  Ei, na tai linką duok į savo veidaknygę :)

 9. Reda 

  Blogo dešiniajam šone, prie nuorodų. :)

 10. Vytautas 

  atvėrei man akis!

 11. proz 

  haha, jo facebooke kaip kokioj palėpėj, velnias žino, kiek ten visko prisiveisę. aš kartais labai noriu pasiguost dėl kokio referato, bet tada prisimenu, kad dėstytojas tai tarp draugų…

 12. VaivaPamaiva 

  Aš tai atsirenku kas tarp draugų, nepažįstamųjų visai neturiu. O ir šiaip atpratau tenais “triusikus rodyt”. Nuotraukų įmetu kartais, kitus pakomentuoju, bet apie save abstrakčiai rašau.

 13. Reda 

  proz/ mano treneris buvo kadais įmetęs print screeną, kaip kažkokia mergina snukio knygoj skundėsi, kad jos viršininkas yra absoliutus idiotas, jis, matyt, pydaras, jam nestovi ir t.t. Ir pirmasis žmogus, kuris šitai pakomentavo buvo jos viršininkas, žinoma. :))) Komentaras buvo atleidimas iš darbo. :)))

  Vaiva/ aš irgi nepasakyčiau, kad `triusikus rodau`, bet yra ten nuotraukų, pora video, nes su daugeliu draugų esam atitrūkę dėl darbų, mokslų, tai bent jau šitaip parodom vieni kitiems, kaip atrodom… :) Kad iki kitų Kalėdų neužmiršt.

 14. VaivaPamaiva 

  “Triusikus rodyt” labiau turėjau omeny, kad rašyti asmeniškus dalykus :)


Rašyti komentarą