BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Get a Life.

2010-03-24 | Aplinka, Kasdieniška

I`m not dirty minded, I`m just imaginative.

Mama man nupirko pimpalo formos sausainių. Jie susukti, bet jų forma primena pimpalą. Tai neturi nieko bendro su įrašu, tačiau privalėjau tuo pasidalinti, o ši informacija man pasirodė pernelyg privati, kad galėčiau ją drąsiai subaksnoti ant savo FB sienos. Ar tai reiškia, kad atėjo laikas Twitter`iui?

Internetu naudojasi altruistiškos prigimties žmonės. Ant mano stalo priekaištingai guli biochemijos laboratorinių darbų knyga, nes laboratorinių apsirašinėt aš dar nebaigiau, o mano juodoj kniedytoj rankinėj, tarp lūpdažių, kvepalų, žiebtuvėlių, šiuo metu skaitomos knygos, milžiniškos piniginės (kurioj yra visko… nuo 2 dolerių kupiūros (kuri yra labai reta) iki australiečio dj`ėjaus nuotraukos), tūno fizikos vadovėliai, kuriems metų daugiau nei man ir kurių atsivertusi aš dar nebuvau. O pone, K… Aš mirus, ane?

Matot? Rytoj aš kelsiuos siaubingai anksti ir keliausiu rašyti fizikos koliokviumo, spręsiu uždavinius ir užuot mokiusis aš bloginu. Jums, brangieji. Negi aš nesu altruistė?

Žinoma, nepalyginamai didesnės altruistės yra tos mergaitės, kurios kasdien spausdina literatūrinius niekalus apie meilę ir paauglių gyvenimą, kur agnetos, saros, džošai, michaeliai ir pavieniai lietuviškesni lukai, evaldai ir kotrynos daro labai įprastus dalykus - susirašinėja sms`ais ar kalbasi telefonais, susitinka, parūko, pasikalba apie savo santykius, jiems kartais „kojos akimirksniu nusilpsta tiek, kad ima linkti keliai“ arba „drugeliai pradeda skraidyti pilve“. Ir tai yra visa literatūra, kuri jiems nutinka.

Negi jums taip trūksta savo pačių „kelių linkimų“, „drugelių“, telefonų, apsipirko, parūkymų… kasdienybės?

nuotrauka: iš GaDi 2009. Fotografas: Andrius.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (18)

 1. Ieva 

  I like you :))

 2. Reda 

  Thanks. :)

 3. Airina 

  Tiesiai į širdį O_O

 4. Vakarė. 

  Aš manau, kad taip, trūksta. Jos įsivaizduoja, kaip “ten viskas vyktų” ir tuomet aprašo. Nes jei tiek visko vyktų realybėje, nuoširdžiai abejoju, ar dar kiltų ranka tą patį aprašyti, o plius dar tai, kad, kaip jos teigia, tai jų pačių išjaustos istorijos. Haha.
  Aš suprantu, kad kartais norisi aprašyti tai, kas buvo. Bet tuomet mes ieškome kitų žodžių, kažką nutylime, kažką galbūt pridedame ar apverčiame. O jeigu norime papasakoti tiksliai - kviečiamės draugę kavos .

  P.S. Man labai patinka padažnėję Tavo blogo pildymai. Kaip tikra Supergirl, tiesiog skrendanti per gyvenimą. (Manau, supratai, ką turėjau omeny.) :))))

 5. ALGdas 

  Man patiko tas įrašas, kad nė karto nebuvo minimos išgertuvės, na, ir nudilęs seksas.

 6. oouhla 

  patinka man tavo blogas.

 7. molisju 

  Kaip smagu kiekvieną dieną įsijungus tavo blogą rasti šviežią įrašą. Yra vos keli blogai, kuriuos patikrinti užsuku nuolat, tai tavo- vienas iš jų.:)

 8. proz 

  tiesą kalbi!

 9. Raminta 

  Labai, pavadinkime, taiklus įrašas. Ypač patiko pastebėjimas apie “drugelius pilve”…

 10. momo 

  “Ir tai yra visa literatūra, kuri jiems nutinka”, - kaip smagu perskaityti ką nors sist’iško, ir viskas, kas šiame įraše yra apie Gadi - tik nuotrauka, ačiū dievui :)

 11. rednails 

  same here..
  ryt HUGE istorijos testas, o as.. nu ka as. vartau blogus, lakuojuos nagus, postinu kazka, kad tik nesimokyt.

 12. Reda 

  Vakare, arba taip, arba, tai pirmieji literatūriniai žingsniai. abiem atvejais - graudu, bet nesėkmė. haha. labai stengiuosi skristi, kartais visko per daug jau, bet gyventi gera. :)

  Algirdai, aš rašau ir kiek kitokius dalykus. kitur. tačiau šito blogo koncepcija ne ta.

  momo, GaDi nenumaldomai artėja, darbo ir streso daugėja, aš tuo gyvenu, blogas mano, taigi šitai čia atsispindi. natūralu. :)

  rednails, same there… aš šitą įrašą rašiau užuot mokiusius fiziką… oh well…

  visiems AČIŪ. ;)

 13. Simplemente 

  Labai taikliai. (handshake)

 14. ALGdas 

  Reda, štai to iš kitur perkelk kokį gabalėlį į čia - būtų gana įdomu paskaityti.
  Atsiprašau, jeigu galima, o kur kitur rašai. Na, gal ir ne korektiškas klausimas.

 15. Reda 

  šiaip aš sau rašau ir kartais čia gabalais pamėtau, dar truputį rašau čia, pvz.:
  http://www.miestoiq.lt/2010/01/susitikimai-su-maria-fusco-ir-raimundu-malasausku/

 16. agnese 

  patiko :D tiesa parašyta

 17. as 

  noriu sexo ! Noriu kist mergai i pizda ! Seeeex.

 18. Reda 

  hahahaha. kaip juokinga. taip juokinga, kad net netrinsiu.

  tu gauni kažkiek centukų nuo paspaudimų į gladiatus?


Rašyti komentarą