BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Mokslumas.

2010-01-11 | Aplinka, Aš esu tai, Kasdieniška

Sėdžiu VU GMF SA su paltu ir pirštinėmis (batais ir visais kitais drabužiais, žinoma. Su šaliku dar.) ir klaikų klaikiausiai tingiu judintis namo. Reikėtų nueiti nusipirkti ilgas kojines, nes krūva mados blogų, kuriuos aš vartau kasdien daro man šiokią tokią įtaką. Labai gaila, kad logika ir atsakingumas man jokios įtakos neturi. Vakar susirašinėjau su savo girtu broliu, kuriam šiandien buvo ekonomikos egzaminas. Marko, spėju, kad pavarei neprasčiau nei aš. Aš laikiau matematikos egzaminą. Statistikos. FiLOLoginės interpretacijos statistikos apibrėžimų tema.

Liūdnoka.

Geistautė nori, kad įdėčiau jos nuotrauką į blogą. Šitaip ir pasielgsiu.

Kolegos žaidžia pokerį, kurio žaisti aš nemoku. Nemėgstu kortų.

Reikėtų važiuoti namo.

Suteikdama šiam įrašui prasmę rekomenduoju perskaityti Jean Echenoz „Pianistą“. Labai įdomu, kad prancūzas rašo, kaip portugalas arba ispanas koks. Kaip koks Jose Saramago, kurį aš myliu. Arba Juan Marse, kurio nurautos driežų uodegos ir kraujas upės senvagėj man primena Nick Cave. Gaištantis šuo dar.

Ką tik sužibėjau savo achujiena inteligencija. Gaila, kad šiandien tik literatūroje.

nuotrauka: iš asmeninio archyvo. Geistautė vieniša ir pikta prie Santuokų rūmų. Veskit ją! Norit numerio? Pašto? Adreso?  Išmatavimų? Batų dydžio? Intriguojančių nuotraukų? Turiu tokių, kur jai kokių dešimt ir į plaukus priraišiota spalvotų balionų.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (12)

 1. Vytas 

  atsiprasau kad nesugebejau atsikelt :))

 2. Reda 

  Viskas ok. ;) Tavo atsikėlimas būtų mane visai pradžiuginęs, bet matematikoj, tai nelabai padėtų. :)))

 3. Vytautas 

  Pokeris visai linksma ;)

 4. Reda 

  nuu gali būti, kad taip. gali būti. :)

 5. Vakarė. 

  Žinai, o man tos kojinės niekaip neprilimpa. Svarsčiau apie jas kažkada visai nenutuokdama, kad jos taps madingos, ir kai tapo, niekaip savęs neįsivaizduoju su jomis. Nie-kaip. O tai jau man nebūdinga ..

 6. brumbrumai 

  a tai zinok, kazkuria cia nakti sapnavau tave. nu vaiksciojom ten su kazkokiais nuotykiais ir rukem. tu davei kazkokiu cigareciu, kurios pradzioj taip kazkaip istirpdavo ir budavo toks jausmas, kai kramtai ilgai ilgai guma ir ji tokia istezus pasidaro. O toliau rukant jau viskas su jom normaliai budavo ir jos budavo be galo skanios.. :D biskeli nuokrypis kazkoks sapnuot man tave, bet taip gavosi :D

 7. Reda 

  Vakare, aš taip ir nesugebėjau nuslink iki parduotuvių ir paieškot man patinkančių kojinių, bet jei nusipirksiu, tai parodysiu. :) Pažiūrėsim, ar man tinka.

  brumbrumai/ fantastika! u made my day! ir tai būtų labai aš - vaikštinėti, nuotykiai, cigaretės… :)
  tikrai labai miela, kad mane kažkas sapnuoja ir dar tokiam maloniam scenarijuje.
  <3

 8. brumbrumai 

  nu, ypac kai as nerukau :D ale po sapno uzsinorejau.. sapnas kaip cigareciu reklama.

 9. Reda 

  hahaha. nu ta proga, tai tikrai galėsiu pavaišint. :) tik nežinau, kuo čia tokiu krūtu vaišinti, nes pati rūkau Menthol Kent ir retkarčiais Marlboro Gold. :)

 10. not4u 

  Nusipirk slidininko. Ir ilgos, ir (dažniausiai) gražios ir šiltos labai. :DD

 11. Reda 

  not4u/ o, čia visai idėja. Kur man jų ieškot? žinoma, kol aš išvis prisiruošiu nuslinkti iki parduotuvių, tai žiema baigsis. Žinoma, tai nėra blogai. :))

 12. Vakarė. 

  Huh, va čia tai klausimas. Pirkau Decathlone, o LT tai manyčiau kokiam SportLande ir panašiose parduotuvėse, žodžiu, kur galima nusipirkt slidininko reikmenų..

  P.S. Vakarė ir not4u - tas pats asmuo, tik kartais prisijungęs, kartais ne.


Rašyti komentarą