BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Mokytojavimas

2009-09-23 | Aš esu tai, Kasdieniška

Klūpodama ant žolės rudeniškoj popietėj jaučiu, kaip šalta drėgmė smelkiasi man į nuogas kojas. Žiūriu į baltų, smulkių gėlių krūmynus, neįsivaizduoju, kaip jos vadinasi, teatleidžia man visokie juzėnai ir meškauskaitės. Gražu. Elfiška. Mane išmokė J. R. R. Tolkien`as. Gamta yra elfiška.

Neįkyriai išmokė. Jis man papasakojo, Peter Jackson`as parodė. Aš ėmiau ir įtikėjau. Labai greitai ir lengvai, nes elfais jiedu tikėjo patys. Ir entais. Būtinai pasižvalgykite miškuose entų arba enčių, nes enčių net Hobitone tikriausiai nebėr.

Aš galėčiau jums padėti susisibti rankom su My Sweet Prince, ipilčiau jums abiems Jack Daniels`o, padeklamuočiau Šlepiką, daug ir garsiai kalbėčiau, prisijuoktume iki ašarų ir paguldyčiau jus į šilkinius patalus. Levandom ir maniškiais Nina Ricci kvepančius. Ryte atsikėlę kvėpuotumėm kavos garais prie lūpų priglaudę popierinius puodelius ir žastytumėm senamiestį žalio Kent`o pelenais.

Man patinka mokyti kitus. Man patinka draugams vežioti knygas, įrašyt jiems muzikos, aš išplėtus akis ir šypsodamasi iki ausų pasakoju apie Gareth Pugh, nes myliu jį galbūt net labiau nei J. R. R. Tolkien`as mylėjo Iluvatarą.

Mokyti ir mokytis yra gerai. Tik nemokykit manęs gyvent, nes mano gyvenimo niekas labiau už mane pačią nemyli, todėl tik aš pati jį geriausiai moku.

Nuotrauka: styleclicker.net

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (3)

  1. getsbis 

    +++

  2. Liuka 

    geras šitas.

  3. mortalvombat 

    Tikrai, kad elfiška :)


Rašyti komentarą