BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Naktinėjimai.

2010-11-16 | Aš esu tai, Kasdieniška

Apsunkusiom kojom grįžtu per naktinį Vilnių, o gaivus rudens oras nuvilia mane guldydamas į lovą ir nepadėdamas man grįžti į genetiką, miegą, darbą ar kūrybą… Guldo mane į lovą neramiai miegoti, šnabžda man iškrypėliškai ryškius sapnus, po kurių aš ryte atsibundu nuvargus ir kurį laiką išsigandusi nesusivokiu, kas vyko iš tiesų, o ką sukūrė mano vaizduotė kartu su senamiesčio naktinėjimais.

O jūs norit, kad aš jums papasakočiau, kuo gyvenu… Aš gyvenu nusivylimais, aš noriu tiek visko, o pradžiai man reikia tiesiog miego ir jėgų, man reikia sutrumpinti savo darbų sąrašą apie kurį aš kalbėt nenoriu, man reikia ant kojų pastatyt tuos, kuriuos myliu ir mamai padovanot kvepalų, nes dar prieš valandą buvo jos gimtadienis, man reikia… Man reikia visko buitiško, logiško ir atsakingo, o jūsų akyse aš juk linksma šviesiaplaukė, be paliovos suokalbiaujanti apie literatūrą ir bohemą, užpilanti viską spirituotais gėrimais ir plevenanti savo trumpom sukniom, apipinanti jus savo vyriškais kvepalais ir nekaltu juoku.

Šiandien aš tiesiog labai pavargau. Labai. Aš noriu miego. Tik tiek.

Labanakt.

Gyventi reiktų ten, kur poliarinė diena.

Jokių naktinių glamonių ir vyno vakarais.

Jokių žvaigždėtų naktų

Ašaras spaudžiančių.

Gyventi reiktų be prieblandos ir dūsavimų,

kuriuos ji atsiveda.

Paėmusi savo kibiais pirštais, kurių kontūrai tamsoj išskydę.

Gyventi reiktų poliarinę dieną.

Šviesiai. Racionaliai. Ir lygiai pusę metų.

nuotrauka: iš asmeninio archyvo.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (9)

 1. Aistis 

  Pailsėk :)

 2. Goda 

  ooo kaip suprantu tave;> ir šiaip nekenčiu pinigų.

 3. proz 

  pailsėk pailsėk ir išsimiegok. o paskui parašyk apie filrudenį ;)
  labai gražus pabaigos tekstas.

 4. Vakarė. 

  Manau, suprantu Tave. Šiandien vos neužmigau nusirašinėdama biologiją.
  O ir šiaip, dabar norėčiau pakviesti Tave ne arbatos su pyragu, o pyrago lovoj ir tada miegot.

 5. not good 

  kaip visada. taikliai. taikliai tiek apie kitus,tiek apie save. ir pabaiga tokia. poliariska.
  uber!

 6. Reda 

  ačiū. visiems.

  Aisti, tavęs pasiilgau! (jei čia mano Aistis rašo…) <3

  Goda, pinigai yra fakjie. :)

  Ramune, tiesą sakant, tai man irgi gražus, nors aš paprastai tokių rašyt nemoku, bet atitinkamoj nuotaikoj ir labai labai retai pavyksta.

  Vakare, aš noriu šįmet į Verpetus, nes Spiritual Front yra dieviški. prie to pačio, tai pyragas lovoj būtų lygiai tiek pat dieviška.

  not good, visiškai, bet ironija tame, kad man poliarinė diena šiaip jau asociajuojasi su vienu operatorium, kuris keikdamasis ir rūkydamas žiauriai stiprias cigaretes (tais laikais… aš pati dabar stipresnes rūkau) man pasakojo apie žuvėdras, kurias reikėjo filmuot poliarinėj dienoj ir kaip jį tai užpiso. :)

 7. Vakarė. 

  Verpetai šįmet ne pačiu geriausiu laiku, šeštadienį vakare tai tikrai nebūsiu, bet, žinoma, yra penktadienis. Primygtinai siūlau atvažiuot penktadienį (čia iš asmeninių paskatų), o išvažiuot sekmadienį. Tik gaila, pastogės pasiūlyt nebegaliu !

 8. Vilmis 

  Kokios pažįstamos nuotaikos… Aukščiau nosį - pailsėsi ir viskas vėl bus gerai.

 9. Reda 

  Taip. Dabar jau gerai viskas. Sėkmingai grįžau į darbus ir viskas puikiai einasi, jau ir kursinio temą turiu, bet tu jau gan greitai grįši, tai papasakosiu ten viską prie vyno taurės. :)

  o šiaip… žinai kaip būna… kai labai gerai, tai atrodo, kad niekada nesibaigs ir lygiai taip pat, kada blogai, tai atrodo, kad nesibaigs. :)


Rašyti komentarą