BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Naktis, kai aš praradau vaikystę.

2009-11-04 | Aplinka, Aš esu tai, Kasdieniška

Aš jau niekada nebebūsiu tokia, kokia buvau prieš tai. Atsisveikindama su vaikyste nuo jos (su Gestos pagalba) gavau mėlynus kelius, kuriuos man skauda. Visai kaip tada, kai man buvo kokie devyneri ir aš išdribau per langą (su Roberto pagalba).

TGG
TGG

Keista naktis. Keista para.

Geistaute, klausei, kada mes pradėsim elgtis protingai? Kai turėsim draugų, kurie elgsis protingai.

Mano antradienis prasidėjo gan įprastai - pramiegojau, nežinojau, ką rengtis, suvalgiau skrebutį, išgėriau arbatos, pavėlavau į autobusą, o kartu ir į matematiką, neparašiau eilinio koliokviumo, tada dirbau, gėriau kavą, klausiau muzikos ir laukiau susirinkimo, kuris neturėjo baigtis gerai.

Aš manau, kad jis turėjo baigtis KITAIP (Coli, Gesta, Vytai - jūs žinot apie ką aš).

Baigėsi jis ĮDOMIAI.

Už tai aš turėčiau padėkoti jums, brangieji mano. Kolegos. Draugai. Sugėrovai. Sugulovai.

Emili, ačiū už alkoholį iš spintos!

Emili, ačiū už alkoholį iš spintos!

Geistaute, ačiū už mėlynus kelius, rytinę kavą, pižamą, už tavo nuolatinį palaikymą visose srityse. Tu gera sesuo. Gera. Girta. Sesuo. Daili.

Vytai, ačiū už mano gražų kaklą. Pasižadu atsilygint tuo pačiu! Ačiū, kad kaupi ASMENINĮ archyvą, jeigu paviešinsi, tai eisim į Krasnuchą pasimušt. Po to eisim kavos. Suokalbiaut dar eisim. Visada.

Pirmininke, ačiū už tai, kad tu esi geras vadovas ir dar labiau ačiū už tai, kad tavo vadovavimas vis gerėja! Tu leidi mums dirbti patiems, kai reikia padedi, kai labai reikia, tai paspardai šiknas. Vyresnysis brolis tu mūsų.

Mama, ačiū už tavo brandų žodį ir auklėjimą, kuris mus pavertė tuo, kas esame dabar. Jeigu rimtai, Juste, ačiū už tai, kad su tavim visada galima pašnekėt apie visokius moteriškus reikalus.

Egle, ačiū už juoką. Su tavim (kartais iš tavęs :) visada galima prisijuokt iki ašarų!

Ieva, tau bus labai ačiū už drum`n`bass lapkričio 19 d. Dabar ačiū už tai, kad nenuleidi rankų ir nemiegi po 38 valandas.

Malki, tavo dėka šiąnakt aš praradau vaikystę. Aš iki šiol garsiai juokiuosi ir niekaip nesuprantu, kokio velnio eit rūkyt be kelnių? T-SHIRT FETISH, SENI? Kokio velnio , tu išvis nusirengei? Aš tai negaliu patikėt. Vistiek negaliu patikėt. Kokia kvailystė. Nusirengi sau ir tabalduoji po kambarį. Kitą kartą mes tave guldysim į kitą kambarį arba po stalu. Ir nupirksim triusikėlių ir kelnyčių tau. Kad tik nenukristų vėl. Su petnešom nešiosi.

Malkis ieško žmonos, aš jam visad padedu, nes aš esu geras žmogus. Labai. Jeigu jums patinka pusplikiai vyrai, tik su maikutėm, tai parašykite man, aš jums suruošiu romantišką vakarienę ir išdėliosiu širdį iš rožių žiedlapių ant lovos. Eglė sakė, kad Malkio užpakalis gražus.

Būsimoji žmona, nepamiršk aprengti Malkio viešumoje.

Ar tu čia su kelnytėm, kolega?
Ar tu čia su kelnytėm, kolega?

Su didele meile,

Reda

Nuotraukos: iš GMF SA archyvo.

P.S. Jeigu perskaitėte ir jūsų vardo nebuvo tekste, tai žinokite, kad šis įrašas nėra skirtas jums. Šis įrašas yra bloge, nes blogas yra mano, kaip ir įrašas. Taigi jiems kartu visai neblogai sekasi. Jeigu jums atrodo, kad aš amorali, kvailė, darau blogą įtaką ar dar velniai žino ką darau ar ko nedarau, tai būtinai atsiųskite man laiškų į gmailą, veidaknygę, parašykite per skype, atsiųskite faksą, sms, mms ar pašto karvelį. Aš apsvarstysiu jūsų pasiūlymus.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (11)

 1. Geista 

  Aciu, sese. Tu irgi daili ir man visad gera su Tavimi. Love ya. (Taip surimavau specialiai).

 2. Aistis 

  As ir noriu, kad mano vardas atsidurtu kokiam nors tavo bloge :)
  Reikia susitikt! Senai matemes, mergyt..

 3. Reda 

  Geista, ačiū! <3

  Aisti, būtinai! Susitinkam savaitgalį? Alaus išgert gi reikia, pasidarysim fotosesiją, kad aš galėčiau mūsų foto į blogą įkelt. ;)

 4. Reda 

  ZODIS NUO MALKIO:
  Graudizai juokinga, gal daugiau net graudu, bet kai praeis moralines pagirios, ir sazine nusiramins bus tik juokinga =] tai gal ir gerai, bet visdelto, Brangus draugai, neleiskit man daugiau daryt nesamoniu panasiu, savo labui. Nor kita vertus kogero butu prasmingiau ir parasciau tiesiog mest tiek gert ir seip truputi susiimt =] bet paziurejus is kitos puses manau pasidaryciau nuobodokas tokiu atveju. Na kaip ten bebutu, aciu Reda ;) belieka nuotrauku laukt :D

 5. Aistis 

  Nezinau ar galesiu savaidgali.. :/ bet galima susikeist kontaktais ir paderint laika visada :)
  butu kul siaip (liux)

 6. Reda 

  For sure! :))) Kiek mes laiko susitikt planuojam? Metus turbūt… Can`t wait!

 7. Malkis 

  Dar karta aciu Redai ir uz tai, kad komentara cionai pakopino, nes pats visai uzsimirses buvau ka zadejau :/

 8. Reda 

  prašom, seni. Kol kelnytės vietoj, tol visada prašom. :)))

 9. Vytas 

  vos kelios dienos bendravimo ir as jau blog’e. Man gerai sekasi. O del kaklo tai atsiprasau, ten buvo netycia :))

 10. ALGdas 

  “Brangūs draugai, neleiskite man daugiau daryt nesąmonių panašių, savo labui” - labai gera citata ir motto Tau, Reda.

 11. Reda 

  Vytai, šitas įrašas labiausiai, žinoma, skirtas Malkiui. Dėl akivaizdžių priežasčių. ;) Bet pasidžiaugti, tai turbūt ir tu turi dėl ko. Haha. :))

  Algirdai, man visai linksma gyventi taip, kaip gyvenu dabar! O ir savo draugus myliu dėl panašaus pobūdžio nuotykių. Na ir dėl kitų dalykų, žinoma.
  Ir aš pati didelių nesąmonių, tai nedarau.


Rašyti komentarą