BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Nešvaistyk savęs.

2009-07-31 | Aš esu tai, Kasdieniška

Sovietų Sąjungos vaikai.

Sovietų Sąjungos vaikai. (Namelyje esu aš. Į namelį bėga Geista.)

Visi žino, kad puikiai atlieku savo darbą, esu kūrybinga, su manim galima eit ir į baletą, ir klausyt drum`n`bass, aš išgeriu daugiau nei jūsų tėvas, žiūriu MTV ir skaitau Aldous Huxley. Ir Gerai gaminu. Ir gražiai rengiuosi. Ir geležiniu veidu einu, kai batai jau nutrynė iki kraujo.

Daugeliui atrodo, kad mano charakteris yra siaubingas. Aš galiu būti labai griežta, perfekcionistė iki išprotėjimo, galiu atrodyti arogantiška, esu absoliuti cinikė. Ir daugelis neragavo mano risotto, nes aš tikrai nesišypsosiu jums, jeigu jūs esate debilas. Ir neplekšnosiu jums per petį, nekalbėsiu su jumis maloniai paaukštintu balseliu, ir nežadėsiu jums paskolinti knygos. Ir man tikrai neįdomius jūsų problemos, man tikrai nusispjaut, kad jūsų brangiausias dulkina mano kaimynę, o jūs nerandate gražių batų.

Tik nepagalvokite, kad esu nevalyva kaimietė, kuri į menkai pažįstamus žmones žiūri žudiko žvilgsniu. Ne, aš palaikau darbinius santykius, esu mandagi, kartais net visai miela, bet familiarumo su bet kuo vistiek nemėgstu.

Būti maloniai visiems man tolygu išdavystei. Tai išdavystė prieš save pačią, nes turėdama tiek nedaug laiko šitoj linksmoj vietoj aš noriu padaryti labai daug ir būtų gėda atiduoti savo, kad ir minutėlę, tiems, kas jos nevertas. Ir tai išdavystė prieš mano draugus, kurie naktį atvažiuoja į visišką skylę, kad kartu parūkyt kaljano, kurie dovanoja žibančius mėlynus marškinėlius ir kviečia nakvoti savo naujame bute, kurie prisimena šampanu sulaistytas kopas ir išsigimusias lėles ant stogų, kurie kartu tranzuoja ir šneka su įkyruoliais vairuotojais, kurie kartu pasiklysta nuobodžiojoj Suomijoj, kurie tikrai vertina visus mūsų buvusius ir būsimus paklydimus. Ir atradimus (kartais).

Išsirinkit vertus savęs, o visi kiti tegul eina velniop.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (6)

 1. GossipChic 

  Heh, atrodė kad skaitau tobulai aprašytą savo požiūrį į pasaulį. Tik aš kažkaip su kaikuriais debilais elgiuos tolerantiškai, nes pasitaiko labai juokingų debilų, su kuriais bendraujant galima prisijuokt iki ašarų… ;]

 2. Reda 

  kai kuries zmones man irgi juokingi, bet man priimtiniau i juos tiesiog is salies ziuret, o ne bendraut su jais vien tam, kad pasijuokt. biski higshool toks elgesys.

  o ir siaip as nemegstu daugelio zmoniu ir ju nesuprantu, bet as ju visiskai nenuvertinu, nes jie debilai mano akimis, bet savo gyvenime jie galbut nugaletojai ir tai puiku.

 3. ievutte 

  Patinka man tavo požiūris.
  Manau, kad tokių žmonių trūksta kaip tu.

 4. ALGdas 

  Ne visai aiškus to keisto pasakojimo tikslas.
  O Jūs pati pasirodėte iš Jums charakteringos pusės -jau truputį Jus pažįstu.
  Prašau, rašykite neišmesdama iš lietuviškos abėcėlės kai kurių jos raidžių, prašau.

 5. eva5 

  Tikrai per mažai tokių žmonių kaip Tu ;)

 6. Reda 

  ALGdas/ komentaruose rasau be lietuvisku raidziu, nes man taip greiciau. As kompiuteriu naudojuosi ilgiau, nei dauguma, nuo kokiu 5-6 metu (man dabar 20), kai toks dalykas, kaip lietuviska abecele buvo negirdetas. Iprotis. As kaip sustabarejes 40metis vyras, jeigu treciadieniais geriu alu, tai treciadieniais geriu alu. Sventa. :)

  Ne, juokauju. Galiu bandyt dažniau naudot lietuviškas raides. O koks tikslas? Nebe pamenu. Tądien, matyt, buvo kažkoks konkretus smulkus įvykis, kuris man paliko įspūdį, ar suerzino ir šitaip atsirado įrašas. Jie visi šitaip atsiranda.

  Tikrai mažai tokių žmonių, nes visi nori būti geri, o be melo visiems geras nebūsi. Todėl man ir nepatinka visas šitas gerumo ir pozityvumo cirkas.


Rašyti komentarą