BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Nuobodu.

2009-06-18 | Aš esu tai, Kasdieniška

I wanna wear your dress, I wanna smoke your stuff.

I wanna wear your dress, I wanna smoke your stuff.

Jeigu tušas ir plunksna man stebuklingai įrieda į delną, tai aš galiu prisėsti prie paišymo, galiu ir bėgti į parduotuvę, nes iki uždarymo liko vos dešimt minučių, vien tam, kad nusipirkti pačios pigiausios akvarelės (kitokios ten nėra), labiausiai besišeriančio teptuko ir lieti avis draugės gimtadieniui.

Kokias tris valandas aš galiu daryti viską! Ir galiu pasinerti į tai, ką darau, galiu išprotėt dėl to, ką darau. Tikrai iki nukritimo!

Tada man nusibosta. Tada aš sugrūdu į stalčių dar vieną nebaigtą piešinį, tada aš keikdamasi pildau ataskaitas, tada, kai eilinė apsakymo idėja, popieriuj virsta juodraščiu aš jį paklaidinu kažkur tarp mano pradėtų tvarkyti papkių su nuotraukom ir muzika.

Bet aš vistiek neatsisakyčiau savo užsivedimo, kad ir trumpalaikio. Sistemingas ir tolygus darbas mane užknisa, nes jis neturi jausmo, nes tada tau neatrodo, kad tu gali tiek daug, kad gali padaryt bet ką, kad viskas taip lengva, kad tavo nusiteikimo ir ugnies užteks net didžiausiai pasaulyje beprotybei, tada beveik tiki, kad Molko idiotiškai besijuokdamas atneš tau jau pridegtą cigaretę, jei tik tu parašysi į vieną iš krūvos jo anketų, kurias tvarko vadybininkai aptemptais džinsais.

Geriau aš dvi paras nemiegosiu ir rytais man atrodys, kad aš naktį gėriau, bet planuoti laiką taip nuobodu.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (1)

  1. proz 

    kadangi planuoti laiką man irgi nesigauna (tiksliau gaunasi suplanuoti ir nieko neįvykdyti), tai taip pat sėkmingai darbus darau paskutinėmis naktimis arba tomis paskutinėmis naktimis veikiu kokius nors beprotiškus dalykus. užtat gyvenimas išties kur kas įdomesnis, užtat mes išties GYVENAM ;)


Rašyti komentarą