BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Pamąstymai klausant The Beach Boys.

2009-10-01 | Aš esu tai, Kasdieniška

You can choose... to stay in the shadows like The Rasmus or stand in the sunlight like The Beach Boys. - Brian Molko

Man juos rekomendavo Brian Molko, kai vieną mieguistą rytą aš gėriau kofeino bombą (du šaukšteliai kavos, vienas šaukštelis žalios arbatos. Užplikai, 4 šaukšteliai cukraus ir klaikiai vaitojanti širdis. Dar truputį beprotybės pavargusiam kūnui ir chaotiškoms smegenims.) ir žiūrėjau interviu, kur jis keistai juokėsi ir sakė you know.

I do know some things, love.

Aš žinau, kad aš gyvenu vieną kartą ir žinau, kad nežinau, kada mirsiu.

There is nothing more wonderful about life than seeing life as an adventure. - Brian Molko

Žinau, kad sportas sveika ir vakar aš bėgiojau, o šiandien man siaubingai skauda kūną - nugarą ir kojas, aš net nežinau, ar galėčiau iškelt rankas į viršų. Bijau bandyt. Vynas irgi sveika, o gerti jį ant suoliuko, žiūrint į nuostabiai apšviestą Trakų pilį… magiška juk, o kalbėti apie pusryčius yra smagu. Gera gerti pusryčių kavą gulint lovoj, savo mėlynoj Spiderman2 patalynėj, klausytis lietaus barbenimo už lango ir saldžiai šypsotis, nes fizikinė ir koloidų chemija tykiai burba labai toli. Nėra nieko palaimingesnio už Hendelį, kuris sukiojasi po kambarį, pašokdina liauną smilkalų dūmą ir vedasi mane gilyn į J. R. R. Tolkien pasaulį, kur medžiabarzdis lėtai šneka, o Legolasas skaidriai šypsosi, kur nėra laiko…

We should all try things that we`re afraid off… like jumping out of an airplane or… having sex with the man. - Brian Molko

Pasaulyje, kur dievai aštuntą ryto mus baudžia trečiadieninėm fizikinėm ir koloidų chemijom, laikas yra. Ir jis bėga, slysta jums tarp pirštų, kaip kupinas nuorūkų Palangos smėlis.  Brian Molko, žmogus, kuris apsinešęs skrajoja su drakonais, kurio suknelės vos ilgesnės nei mano. Girtas jis meilus, bet šneka juk protingai.

Kartais visai nieko suglaust pirštus ir ilgėliau pakeliūskuot tą smėlį rankose, juk tarp nuorūkų gali būt ir koks gintaras įsimetęs.

Nuotraukoje: Brian Molko (kelintą kartą aš suvedu jo vardą ir pavardę… )

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (2)

  1. Marija 

    Kažkuo traukia jis mane (neminint to, kad muzika nereali), bet jau tie jo ilgi plaukai..

  2. Reda 

    Ar ne? O kas blogai su ilgais plaukais? Man tai labai grazu. :)


Rašyti komentarą