BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Persivalgiau.

2011-11-29 | Kasdieniška

Persivalgiau prisiminimais, naktim, vyrais, darbu ir mokslu, ir kūryba. Viskuo. Šiandien sakiau, kad norėčiau pasaulio pabaigos arba į reabilitaciją, kad galėčiau gulėti lovoj, neturėti jokių problemų ir apie nieką negalvoti. Norėčiau bent kelioms dienoms visiškai nieko negalvoti.

Pasiūlysite man takelį, švirkštelį, dūmelį, stiklelį arba dar kokį malonybinį žodelį už kelias kupiūras? Man bus labai bloga, ims daužytis širdis, aš pradėsiu dusti, o atsigaivaliojus galėsiu į Reda yra idiotė sąrašą įsirašyti dar vieną punktą.

Labai pavargau. Šįkart ne tik nuo darbo.

Manau, kad labiausiai nuo savęs. Persisotinau savim. Moku gražiai šypsotis, skardžiai juoktis, galiu papasakoti labai daug smagių istorijų ir švelniai pirštais apvesti žandikaulių liniją, todėl kiti nuo manęs nepavargsta.

Tikriausiai taip jaučiasi suaugę žmonės.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (4)

 1. pheromone 

  Like. O aš persivalgiau obuoliais :D

 2. E 

  As ir svajoju apie reabilitacija nuo saves. Kur save galeciau palikti kuriam laikui prie iejimo ir tik pailsejusi nuo gyvenimo pasiimt save atgal.

 3. deathblow 

  dabar tokios reklamos atsirado stotelėse, ten tokios merginos veidas ir užrašas “galiu, nes esi tu”, ar kažkas panašaus. tai ta mergina panaši į tave, nors ji ir tamsių plaukų.

 4. pheromone 

  Žmonės, kurie pavargstat nuo savęs, esate patys nuostabiausi, ateis Kalėų atostogos, turėsit kelias dienas ištrūkt, atitrūkt, išskrist. O dabar “work hard, have fun hard” :)


Rašyti komentarą