BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Placebo. Pamaloninsiu.

2009-08-14 | Aš esu tai

Brian & Stef

Brian & Stef

Aš peršalus, sėdžiu susivyniojus į žieminį megztinį ir užsimaukšlinus kapišoną. Šiandien su brendžio likučiais smegeninėj grįžau namo, palindau po karštu dušu, atguliau lovon ir sapnavau save išsiskutusią plaukus šonuose. Dar nesu tikra, ar realizuosiu šitą vaizdinį. Dar sapnavau save piešiančią tušu. Piešiau save. Taip, aš rimtai save myliu.

Dar myliu Placebo. Nesu beprotė fanė, kuri alpsta koncertuose (aš juose tiesiog apsiverkiu. Nuolat. Koncertuose ir žiūrėdama futbolą. Dar kai būnu labai išsekus. ) ir neįsivaizduoju, kada Brian Molko gimtadienis, nežinau su kuo Stefas prarado nekaltybę ir tikrai nevažiuosiu į Londoną, kad pasidaryt tatuiruotę pas Stevo meistrą.

Bet aš virpu nuo jų tekstų, man malonu žinoti, kad retas gali juos teisingai interpretuot, man patinka jų kreiva orientacija ir belytiškumas. Brianas gražus, kai rūko grodamas, o Stefanas moka intriguojančiai judėt. O jaunasis blondinas atrodo, kaip pavartojęs amfetamino.

Brian

Brian

Šiandien žiūrinėjau trumpus video, kuriuose grupė rodo, kaip jiems sekasi ture. Jie nuolat autobuse, valgo greitą maistą, daug juokiasi, bendrauja su krūva naujų žmonių kasdien, žiūri, kaip Graikijoj leidžiasi saulė ir policijos playda skuba per Briuselį.

Seniau man atrodė, kad reikia padaryti kažką svarbaus, kažką pakeisti, bet augant manyje auga cinizmas, kurio aš visai nesikratau. Ir aš nenoriu aukotis ir kažką keisti, nenoriu gyventi teisingai, aš net nenoriu būti teisinga. Aš noriu keltis, kada man patinka, o naktimis noriu vynu užsigerti Beigbeder rašliavą. Noriu pati džiaugtis ir suteikti žmonėms džiaugsmą.

Aš nebenoriu teptis rankų, nes tada negalėčiau paglostyti jums raktikaulių.

Ar žinote, kad Placebo, tai lotyniškas žodis, kuris reiškia Pamaloninsiu. Ar jus tikrai pamalonina rytiniai kamščiai? Ir centro vaikai, kurie prašo cigaretės? Ir smegenis sutraukiančios laidos, kurių vedėjos čiulpia laidos redaktoriui? Ar nuo nepatogių kėdžių krypstantis stuburas? O nenorit geriau spjaut į viską ir gyventi Pietų Amerikoj? Pusryčiams pašokti sambą, o vakarieniauti raudonų stogų apsupty Portugalijoj. Negi nauja mikrobangė yra linksmiau, nei nivsą naktį prasijuokti kopose tarp savo bičiulių akių?

Vat taip neatsakingai.

Nuotraukos: nugoolintos, iš asmeninio archyvo.

Ant mano čiurnos Placebo ženkliukas. Ir aš jį turėsiu visą gyvenimą. Na ir kas?

Placebo ženkliukas ant mano čiurnos. Visam gyvenimui. Na ir kas?

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (5)

 1. Peacee 

  Placebo-Sleeping with ghosts.
  Kiekvieną kartą klausant užsimerkiu,užverčoi galvą į viršų ir tiesiog kaifuoju.+1

 2. getsbis 

  reda, tu šaunuolė ir labai man patinki ;)

 3. Reda 

  aciu. ;) tas aciu taip vargabai cia atrodo, bet rimtai aciu. ;) man patinka patikti zmonem. :)

 4. proz 

  ir man patinki :)
  “Seniau man atrodė, kad reikia padaryti kažką svarbaus, kažką pakeisti, bet augant manyje auga cinizmas, kurio aš visai nesikratau. Ir aš nenoriu aukotis ir kažką keisti, nenoriu gyventi teisingai, aš net nenoriu būti teisinga. Aš noriu keltis, kada man patinka, o naktimis noriu vynu užsigerti Beigbeder rašliavą. Noriu pati džiaugtis ir suteikti žmonėms džiaugsmą.”
  - čia tai jau visai visai būtent taip.

 5. alex 

  kuo toliau, tuo labiau mane likimas stebina. štai netyčia internetas man atvertė šį puslapį ir man žiauriai keista. dievinu placebo, myliu brian’a ir tavo aprašas visiškai atitinka mano mintis. wau!


Rašyti komentarą