BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Ramancika.

2009-11-10 | Aplinka, Kasdieniška

Šiandien buvo eilinė varginanti diena, vėluodama greitai kaukšėjau į autobusą ir pravažiuojantis vyrukas man tyliai pyptelėjo iš savo neįsimenančios mašinos. Kaip turėčiau suprasti tylų pyptelėjimą? Aš esu pusė velnio? „Fuckable“, kaip sako Frederic Beigbeder? Mano 9 cm pakulnė yra per žema? Džinsai turėtų dar labiau dusinti? Ar man dar labiau nusišviesinti plaukus?

Žinoma, aš juokauju. Garsus pyptelėjimas manęs tikrai nedžiugintų. Kita vertus, tylus pyptelėjimas mane sekundėlei suglumino.

Kam jūs taip darot? Ką tokiu atveju daryt merginai? Nusišypsot? Nusiimt marškinėlius ir jais mojuot? Šokt jums ant kapoto?

Lipant iš troleibuso kažkoks vaikinas mane praleisdamas paglostė man alkūnę, aš kaliau skėčiu jam į šlaunį. Nusišypsojau ir atsiprašiau. Tau 15 ir tu nešioji pūstą striukę, idiote. Kai stovi dar su 15 savo draugų kokioj tamsioj tarpuvartėj, tai mėgsti pasisveikinti su praeinančiom merginom. Drąsu. Aš tikiu, kad kurią stebuklingą dieną jos atsisuks, apsivis tavo kaklą savo ledo šaltumo rankom ir padūsaus tau į ausį.

Žinoma, labiausiai mane, Geistautę ir Dovilę nudžiugino Palangos vyrai, kurie staugdami per visą gatvę siūlė prisijungti prie jų ir „vodke užsipilti akis“. Tuoj pat, katinėliai. Sudaužom savo naktinėjimui kopose skirtus šampano butelius ir einam vodke pasilaistyt. Aš labai mėgstu gerti su nepažįstamaisiais, kurie neprisistato, bet duoda man degtinės. Visada už. Dievaži, visada. Dar gal biški širkės susileidžiam?

Moterys yra smagūs ir gražus padarai. Aš žinau ir matau šitai veidrodyje, savo draugių garbanose ir jų žybčiojančiose akyse. Aš tikiu, kad norisi su jomis kalbėti, jas liesti, pirkti joms batus ir kandžioti joms kaklus, glostyti išsišovusius šonkaulius ir bučiuot jų tatuiruotas čiurnas.

Jos tada kikena.

Jos pakikens ir jums. Ateikit ir pasakykit, kad jos tokios gražios ir atrodo mielai, negalėjot susilaikyt nepakomentavęs. Jūs suprantat, kad visa tai skamba keistokai, bet galbūt jos sutiktų jums duoti savo telefono numerį. Jūs norėtumėte kartu išgerti kavos.

Žmonės susipažįsta šitaip. Be pypsėjimų, familiarių prisilietimų ir drąsių pareiškimų.

Nuotrauka: neprisimenu, kokia fotosesija. Patingėjau užsirašyt.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (18)

 1. dreamofpink 

  Geras įrašas. Velniškai mėgstu tokias, kaip tu :)

 2. Reda 

  Ei, ačiū! Malonu girdėt! ;)

 3. Mantas 

  Man sendien tikrai sunkoka diena, kaip ir visa kolkas savaite, bet va sitas (galbut negrazus isireiskimas, bet net nezinau kaip cia tiksliai pavadinti, tai prasau neisizeisti, kadangi cia nera jokios blogos minties) tikrai sukele sypsena mano veide ;) Aciu ;) Beto pirkti moterims batus visai smagu, kai tai darai vienas, tai kurkas linksmiau, nors kartu ir rizikinga, bet tame ir linksmumas :D Myliu moteru kalus, tiesa pasakius tai vienas is nedaugelio mano vertinimo kriteriju (nezinau kaip sito zodzio galune rasosi :D ). Na, o kad pas mus yra problemu uzkalbinimo, turiu galvoj nemazaja dali vyriskos gimines, tai senai aisku! Uziminiau blogint :D :D bet tektu priestai ismokti rasyt :D

 4. Vytas 

  žinau kas kandžioja kaklus, o kas bučiuoja tatuiruotas čiurnas?

 5. Aistis 

  Geras :) kaip tik panasia tema kalbejom per psichologijos paskaita.
  Gaila, kad mano super Golf 3000GT SPORT
  nemoka tyliai pypsent.. Liudesys.. :D
  O jei rimtai tai Blogas teisingas. Kam pypsint tai prie kurios bijai prieiti? Pypsejimas tik nuveja ta kam pypseni. Keisti Pypsentojai…

 6. Reda 

  Jo, būtų visai įdomu, jeigu man išrinktų batus be mano žinios. Atsiskleistų požiūris į mane.

  Tai jūs praktikuokitės ir susikaupkit. ;)

  Apie kelnes blogus rašytum? Haha.

 7. Malkis Mantas bet kokiu atveju taspats 

  Ne siuo metu netokios linksmos temos, nors is dalies …, bet ir apie kelnes tureciau ka parasyt :P

 8. Reda 

  Vytai, ką man tau atsakyti savo viešame bloge? :))) Aš čia viską viską išsigalvoju. Tiks? ;)

  Aisti, tu tai tikrai gali man pypsent! Tau aš pamojuosiu ir pasišypsosiu ir nesvarbu ar garsiai ar tyliai pypsensi. Haha. :D
  Bet iš esmės, tai man čia totalus idiotizmas tokie merginų kabinimo būdai.

  Malki, tai ko jau tu liūdi? Tėtis Morka neatvažiuoja pas tave išgerti virtuvėje?
  Damn, tu mano dėdė ir tu žirafa. Hahahaha. Dabar atsiminiau. Hahahah. :D

 9. Malkis 

  Liedziu sau paliudet tai su rimtesnem priezastim, o isgert gavau ir be morkos, tiesa senai ji maciau, reiks isgert pas mane virtuveje greitu metu butinai, ir nereikia manes jau taip nurasyt :P galiu as ir negert :P
  Na as zemauge zirafa, dar pamirsai, kad zydroji, na ir dede, kazkaip reikejo i jusu gimine isitrint. Bet tada visai linksma buvo.

 10. Reda 

  Dėl vienatvės liūdi? Ar finansų?
  Aš tau šimtą milijonų kartų sakiau, ką tu turėtum padaryti dėl savo darbų, beeeet ne. Kalbėk, Reda, kalbėk. Dėdė žirafa geriau toliau liūdnai gers virtuvėlėje.

  Jo, tada buvo linksma. Bet nuotraukos vistiek siaubingos!

 11. Ieva 

  Pypsenimas Vilniuj man pasirodė siaubingai retas reiškinys ir dėl to malonus (ta prasme, kad jo išvis nėra:D ). Bet kai kaskart grįžtu į savo kaimą, t.y Tauragę, negaliu sau eiti ramiai gatve, nes vis koks marozas išgasdina (na taip, mane gasdina tie pypsėjimai, kartais dar ir pasisiūlo pavežėt - siaubinga).

 12. ALGdas 

  Tiesiogiai pasisiūlyt susipažinti ne tik gruboka, bet ir ne kuklu. Pasižiūrėkime filmuose , kaip jie ten: daugiausiai moteris kažką pameta, vyras pakelia, ir pažintis. O dėl tokių švilptelėjimų - tai padori gali užsigauti; aš, pvz., tokiu atveju aukščiau kilstelėčiau galvą ir nueičiau.

 13. vardas 

  grazus plaukuciai tu mergu. spalva kaip mano, kai galva issiplaunu;)

 14. Reda 

  Ieva, visiškai! Vilniuj, tai tikrai reta, bet mane marozai padžiugina, kai aš grįžtu į Trakus, t.y. dažnokai. :)))

  Algirdai, tiesa, švilpti tikrai nepadoru, bet prieiti ir susipažinti civilizuotai man atrodo normalu. Tiesa, aš nepamenu, kad su kuo būčiau susipažinus tokiu būdu. Na nebent per vakarėlį ar pan.

  vardas, mano plaukai irgi tokios spalvos. Galvą aš plaunu kasdien, tai nežinau, kokios jie spalvos būna neplauti.

 15. VaivaPamaiva 

  Labai labai gražiai ten iškart po nuotrauka :)

 16. Reda 

  ačiū! :))

 17. Reda 

  Vaiva, tavo blogas yra wow! Ir tavo drabužių deriniai yra wow! U r my brand new love! <3

 18. VaivaPamaiva 

  Oi… netikėta, bet labai smagu girdėti :)


Rašyti komentarą