BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Savaitės vidurio sustojimai.

2009-12-05 | Aplinka, Aš esu tai, Kasdieniška

Kartais sustoji, nugrūdi mintis apie tai, kad tu vėluoji, akimirkai pamiršti alkį, nebegalvoji apie puodelį kavos, nutolsti ir žiūri į pušų viršūnes, glostinėjančias vaiskiai mėlyną dangų. Tada nebenori miego, tada šypsaisi, nes prisimeni jūrą. Tą jausmą, kuomet kyli mediniu takeliu per kopas ir tau prieš akis atsiveria Baltija, šiuo keliu eidavai lėtai net kai buvai maža mergaitė. Iki pat kopų bėgai rėkdama, tampydama mamą ir jos drauges už rankų, reikalaudama cukraus vatos, spragėsių, blizgančių plastikinių žaislų, žurnalų, akinių nuo saulės spalvotais rėmeliais, ledų, tiesdavai rankas nubalnotom alkūnėm ir susiraukusi prašydavais ant rankų, lenktyniaudavai su berniukais, plaikstydamasi savo ilgais, kviečių spalvos plaukais, o prieš pat jūrą sustodavai. Nusiimdavai batus ir lėtai kildavai viršun, kol jūra užgniauždavo tau kvapą. Atsukdavai jai savo įdegusius, strazdanotus skruostus. Akimirkai. Tada stverdavai mamą už rankos ir tempdavaisi ją į ledinį vandenį.

Kartais sėdi ant šalto grindinio, žiūri į savo geriausią draugę. Galvoji, kaip nuostabiai tu atrodysi su jos suknele. Raudona, plačiom petnešom, susisegančia mažom sagutėm. Žiūri į jos aulinius batus, baltus marškinius ir medaus spalvos plaukus apklojusius odinę striukę. Pagalvoji, kad ta raudona suknelė jai pačiai puikiai tiktų. Judvi šnibždatės. Nesimatėt pusdienį, bet galėtumėt kalbėt visą naktį. Gerdamos vyną balkone. Rūkydamos. Apsirengusios vakarines sukneles, nes tądien taip norėjosi. Tuoj eisit maudytis. Šoksit nuo tilto, pamesit apyrankes, grįšit basos. Tu ryte atrodysi siaubingai, rūkysi pirmą cigaretę su BC „Lietuvos Rytas“ marškinėliais, žiūrėsi į sovietinius monolitus, sustingusi. Žiūrėsi ir šypsosies.

Šitaip žiūri į savo pirštus vyrų rankose. Supranti, kad tvirčiau suspaudęs jis galėtų sutrupinti tavo juokingai mažą delną, bet jis glosto tau ranką pirštų galiukais ir tu tokia rami savo pirštais jausdama jo neskustus skruostus. Žiūri į visišką beprotybę ir bjaurastis, pašaipiai svarstai, kaip labai save myli Lars von Trier, kurio intelektas persmelktas kruvina sperma.  Šlykštėtumeisi dar labiau, o galbūt net išeitum, bet dabar tik nusisuki, nunarini galvą, įsiremi jam į petį ir palauki. Vėliau kartu pasijuokiat iš sekso scenų prie buitinės technikos. Ne todėl, kad judu esat mažvaikiai. Tiesiog turit bendrų paslapčių ir saugot krūvas svetimų. Suokalbininkai…

Tu teisus, jie nemoka spręsti problemų, bet du buteliai baltos problemų neišspręs, tačiau perkėlus juos į lovą kartu su tavim, mano geriausiu draugu, mergina su kuria aš užaugau ir keisčiausiu šunimi pasaulyje, imu suprasti, kad negaliu sau leisti skirti laiko problemoms. Man reikia jus visus paglostyt, man reikia su jumis važiuoti pirkti rankinių, man reikia pasiimt šparagų iš merginos, kuri skaito mano mintis ir po kelių valandų aš vesiuos šunį į kiemą, aš noriu vėl stabtelėti prieš pamatant jūrą, noriu vėl žiūrėti į pušų viršūnes, kurios laiko žydrą dangų virš mano kvietinių plaukų.

nuotrauka: nugooglinta.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (11)

 1. Geista 

  Tave pažįstu jau kokius trylika metų, bet tu vis dar nustebini. Ir už, ir už begalę kitų dalykų, Tave myliu vis labiau ir labiau. O meilė auga ne metais, o dienom! Ačiū

 2. Reda 

  Tiesą sakant, tai man keista, kad aš dar sugebu tave nustebint. :) Tu kartais viską supranti geriau nei aš. Tiksliau aš žinau, kad tu būni teisi, bet aš gi niekada nepripažinsiu, kad klydau, arba kad kažkaip neteisingai vertinu situaciją.

  Ačiū, sese. :*

 3. Geista 

  Aš dar teisi dėl žavėjimosi vyrų rankom, tiksliau plaštakom. Man jos kažkokia mistika ir fetishas. Žinai tokios tvirtos, didelės, stiprios, bet karu ir labai jaukios. Čia kaip per dideli vyriški megztiniai, atrodo nieko ypatingo, bet negali be jų:)

 4. Reda 

  Dėl šito, tai aš tau visada pritariau. :) Aišku, tavo fetišas vyrų rankoms didesnis. :))
  Bet taip, vyrai labai smagus dalykas.

  Dievinu viršutinius vyriškus drabužius! Megztinius, marškinius, per dideles maikes ir džemperius!
  Nors ne… Ne vien viršutiniai drabužiai gerai. Prisimeni, kaip aš gražiai atrodžiau su Audriaus džinsais? :p

 5. Geista 

  O nuo kada džinsai yra apatinis rūbas?

 6. Reda 

  Aš turėjau minty dislokacijos vietą ant kūno pagal Y ašį.
  (skaitau apie E. coli modifikuota taip, kad spręstu matematiką. Čia rimtai. Aš tokia protinga jaučiuosi.)

 7. Geista 

  Manau, kad E. coli matematikoj lenkia tave <3

 8. Reda 

  Miela, seni. <3

 9. Geista 

  Manai manęs nelenkia? Šitoj ir dar begalėje kitų sričių.

 10. tylumoj 

  Reda, labai gražu ten, kur apie pirmąją cigaretę.

  Ir ooo taip, stiprios vyrų rankos paverčia mane balute:DDD murr

 11. Reda 

  tylumoj/ ačiū! Miela girdėt. :) Man atrodo, kad visoms merginoms patinka. :)


Rašyti komentarą