BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Talentai.

2010-03-29 | Aš esu tai, Kasdieniška

Aš turiu daug įvairių talentų - neblogai gaminu, chemiją moku geriau nei dauguma jūsų, šį bei tą parašau, greitai perprantu žmones, įsimenu krūvas smulkmenų, perkraunu kietąjį diską per kelias dienas

Šiuo metu trinu milijono metų senumo nuotraukas… Rastas internete, atsiųstas bičiulių, naudotas mokslumo tikslais… Gėda prisipažinti, bet jau ištryniau 4 GB šlamšto. Reikėtų ištrinti ir dalį asmeninių nuotraukų arba bent surašyti jas į CD. Vistiek dauguma jų nėra rodytinos viešai, jos net nėra rodytinos platesniam žmonių ratui. Aš žinau, kad tu juokiesi, jeigu skaitai. Tu žinai, kas tu. Dabar jau aš juokiuos.

Tvarkydama tas krūvas papkių savo kompiuteryje radau savo rankdarbių nuotraukų. Jūs galit patikėt, kad aš turiu tiek kruopštumo ir ramybės?

Pati nesuprantu, kaip pernai aš spėdavau tiek visko… Rankdarbiai ramina ir smulkmeniškumas yra labai moteriška. Norėčiau sugebėti tam skirti laiko. Šiuo metu labai noriu miego.

Labanakt.

nuotrauka: iš asmeninio archyvo. Šitai yra sagė, jeigu ką.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (3)

 1. ma2s 

  gerai, kad esi daug kas. kad ir po truputį, bet esi įvairi. man patinka tavo “šokančios” mintys. skirtingai nei kituose tekstuose, čia neviskas iš karto aišku. manyje tai skatina domėjimąsi.

 2. Reda 

  džiugu. suprantu apie ką tu. kai ką galima išskaityti ilgiau skaitant blogą, o kai ką supranta tikrai tik pavieniai žmonės. toks jau užmanymas.

  bet aš gan gan. tik ne visose srityse vienodai.

 3. agnese 

  gerai kartais išsitrinti failus, aš irgi būna trinu gigabaitais… ir vis tiek gigabaitai lieka… kitam (kompo) tvarkymosi sezonui


Rašyti komentarą