BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Valentino diena, huh?

2010-02-15 | Aplinka, Kasdieniška

Šį saulėtą, bet taip suknistai snieguotą rytą (jums galbūt jau ir diena, o aš atsikėliau prieš valandą), vilkėdama vyro, kurį myliu ir gerbiu bene labiausiai marškinėlius (Zinedine Zidane. Vilkiu Prancūzijos rinktinės, nr. 10. Taip, tuos mėlynai raudonus su geltonu gaidžiu), naršau internete, geriu kavą ir vis atsimušu į veblenimus apie Valentino dieną.

Plastiko diena, sintetinė meilė, lengviausiai pasiekiamas blowjobas metuose, pigus šokoladas prekybcentriuose, išaugę šampanizuoto vyno pardavimai, sentimentalūs pasipiršimai ir kičas romantinėse komedijose.

Mylėti reikia kasdien. Progų reikia tam, kad tą meilę ypatingai parodytum.

Valentino diena yra viena iš jų. Žinoma, aš esu už tai, kad tas progas kurtumėte patys. Prisiminkit dieną, kai susipažinot, arba kada kartu apvažiavot visą Vilnių taksi, nes tu neprisimeni, kur palikai kamerą, o tada mes užsakėm tavo nepilnametei gėlių. O tu kartą su kažkokiu valkata kalbėjai ilgiau nei su manim, bet tada su tavim susipažinau iš naujo. Kai mieste su tavim praleidau pirmą naktį, tai ryte savo rankinėj radau vyrišką diržą. Ne tavo. Ei, o tavo tėvas man kartą atvežė pliušinį meškiuką. Maniau, kad apsiverksiu iš nevilties.

Jeigu nesusikuriat progų patys, tai pasinaudokit proga. Aš jums neliepiu pirkti popierinių širdučių ir tų beveik tradicinių saldainių su vyšniniu likeriu ir vyšnia (nuo dėžutės aš būnu girta. Rimtai.) Niekas jums to daryti neliepia, taigi nusiraminkit. Galit pirkti žiedus su mėnulio akmeniu, galit pirkti geriausios nugos pasaulyje, galit nieko nepirkti. Galit pabučiuot vienas kitam kaklus.

Beje, negi nesidžiaugėt gaudami atviručių, tušinukų, magnetukų šaldytuvui, saldainių ir blyškiai gelsvų rožių, kai dar buvot mokykloj? Ar jų tiesiog negaudavot ir tai amžiams pakeitė jūsų požiūrį į Valentino dieną? Ar aš radau jūsų motyvą nekęsti vasario 14 - osios?

Aš atviručių, tušinukų, magnetukų šaldytuvui, saldainių ir blyškiai gelsvų rožių gaudavau. Ir džiaugdavaus. Todėl neturiu nieko prieš Valentino dieną.

Dabar man tai nėra svarbu, dabar man svarbesnės yra mano progos, bet nematau reikalo pykti. Ramiai. Leiskit kitiems džiaugtis, mano gilieji pseudo - intelektualūs, bičiuliai, kuriems komercija, plastikas ir kičas yra tiek pat svetimi, kiek ir žmogiškumas.

nuotraukos: iš Man & Woman blogo.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (14)

 1. R. 

  trečia ir paskutinė pastraipa - !!!

 2. alkoholikairnieksai 

  jėga, kaip taikliai. radai ir mano motyvą:)

 3. Reda 

  Trečia pastraipa yra labai ypatinga, ten viskas yra tiesa. :)

  alkoholikairnieksai (puikus nick`as. Man atrodo, kad mačiau, kaip tavo nick`ą komentaruose gyrė proz. Ar klystu?)/ tikrai? tavo motyvą? kuris yra taviškis?

 4. Argentina 

  Sutinku su tavim Reda. Aš ir savo vyriškiui pasakiau, kad nieko nenoriu girdėti apie tą dieną, nes meilę galim ir kas dieną be jokių ypatingų progų. (Aš šiekt tiek panašiai jaučiuosi per Kalėdas)

 5. Reda 

  kad aš ne visai tą turėjau minty…
  aš kaip tik turėjau minty, kad jeigu, dėl kažkokių priežasčių, neturi kitų progų ar galimybės parodyt dėmesį, tai Valentino diena yra ok.

  ir taip, myli, tai kasdien, bet ypatingesnį dėmesį rodai, tai tikrai ne kasdien.

  nežinau, ar čia aš klaidingai supratau komentarą, ar tu klaidingai supratai tekstą. :)

 6. Aidis 

  Paskutinė pastraipa - mmmmm….:)))
  Gaila, kad vėliau perskaičiau - per TĄ dieną būčiau žinojęs kaip subtiliau pasiųst visus žliumbiančius, kaip nekenčia “plastikinės komercijos”…:D

 7. Marija 

  Svarsčiau, ar toji trečia pastraipa iš tikro, ar ne iš tikro. Bet jei iš tikro, tai tada dar labiau mmm.
  Ai, dar prieš, per, ir turbūt pora dienų po valentino dienos buvo nuolaidos prezervatyvams. Kai prie kasos užkliuvo akis - buvo iššluota. hahaha.

 8. Reda 

  Aidi/ ačiū ačiū. Aš tai kasmet siuntinėju visus tuos susiraukėlius, kurie patys sau kuriasi problemas. :)

  Marija/ Haha. Seksas yra viena iš meilės išraiškų. ;)

 9. dienamiegok 

  Perskaičiau trečią pastraipą kokius keturis kartus, ir vistiek nesupratau. Kurioj ten vietoj subjektas pasikeičia? :D

 10. Reda 

  Taksi ir nepilnametė - vienas; valkata - dar vienas; diržas - dar vienas ir pats geriausias; meškiukas - dar vienas.

  Visiems keturiems po sakinį.

  Viskas paprasta. ;)

 11. alkoholikairnieksai 

  aha, gali būt kad matei. motyvas tai tas vienas paprastesnių, kad mokykloj niekas man širdučių ir meškučių nedovanojo, ir tai amžiams užblokavo manyje valentino dienos mėgimą;)

 12. Airina 

  O man tavo maikės labai reiktų :}

 13. Reda 

  Mano maikės? Kurios? Ką? :)

 14. Airina 

  Šios,šios,šios…”(Zinedine Zidane. Vilkiu Prancūzijos rinktinės, nr. 10. Taip, tuos mėlynai raudonus su geltonu gaidžiu)”


Rašyti komentarą